Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mennyire igaz ez, hogy 2014-tő...

Mennyire igaz ez, hogy 2014-től mindenkinek újra kell vizsgáznia, akinek van valamilyen kategóriás vezetői engedélye?

Figyelt kérdés

Szerintem nem igaz, ennyi embert egyszerre levizsgáztatni újra, stb.. de nem tudom pontosan! Éppen ezért kérdeztem meg itt!

[link]

stb..



2013. júl. 7. 16:49
 1/10 anonim válasza:

Abból népharag lenne


Szó volt róla de szerintem nem merik meglépni

2013. júl. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem ártana, de csak akkor, ha ingyen tennék ezt (amit nyilván nem fognak, hisz pénz az kell nekik). De sok emebr nem tudja a kreszt, mégis vezet
2013. júl. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra is rémhírterjesztés. Nem az első, valószinűleg nem is az utolsó arról a "hír"oldalról.
2013. júl. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

Lol. Egy több, mint egy éves cikk még mindig riadalmat kelt?


Ember, nem félsz, hogy a németek lerohanják Lengyelországot? Vagy hogy a törökök beveszik Budát?


Különben is, mi az a baromság, hogy az EU által bevezetett új kresz? Miféle ostobaság ez? Jó, hogy nem azt kérdezed, tényleg vége lesz-e a világnak 2012 decemberében... Édes istenem, hát tényleg ennyire elbutul az emberi faj?!

2013. júl. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Any*d az elbutult, a mai napig téma ez, én csak megkérdezem, mi van ebbe? Hisz ez az oldal arra való! Tényleg siralmas, hogy az emberek ennyire ellenszenvesek egymással!
2013. júl. 7. 19:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Anyámnak sosem jutna eszébe, hogy egy nevenincs oldalon kitudjamikor megjelent hírről feltételezze, hogy igaz lehet. Ez inkább pánikkeltés kategória...
2013. júl. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem feltételezem, csak nem vagyok biztos benne, ezért megkérdezem! Ennél sokkal nagyobb hülyeségek vannak az oldalon!
2013. júl. 7. 22:25
 8/10 anonim ***** válasza:

Nyugi!


Ez olyan, mint a rendszámcsere..azt is feladták. a jogsi még keményebb dolog...az országban alig lenne aki vezethetne... nézz szét, aztán töprengj..csak egy példa: ha egy lámpánál a kiegészítő zöld nyíl világít, mégis áll a versenyző...aztán azt kiabálja, hogy piros..a nyíl nem neki szól.hogy kinek, azt nem tudja...drága autó, friss jogsi.


Jobb, hogy nem vizsgázunk. Nagy baj lenne.

2013. júl. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Alex Fly ***** válasza:
Sajnos nem hinném, hogy igaz lenne. Pedig a sofőrök kb. 80%-ára ráférne -nagyrészükre egy alap KRESZ-tanfolyam is...
2013. júl. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! ++
2013. júl. 10. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!