Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Te is megbámulod hogy ki...

Te is megbámulod hogy ki vezet, ha valaki elbénázik valamit?

Figyelt kérdés

Haverjaim mind. Valaki elront valamit, lefullad, vagy laassan megy, vagy kacsázik, vagy lelassít, és előzés közben átbámulnak hogy megnézzék, hogy ki vezetett.

És akkor jön a "Tudtam, hogy telefonál! Már megint egy hülye nő! Csak az lehet ilyen béna!"

Ez másnál is szokás?



2013. aug. 5. 11:40
 1/6 Dörmögő ***** válasza:
100%
Nem bámulok senkit, és én se szeretem ha bámulnak. Egyébként meg bámulás nélkül is lehet látni a másik vezetőt, már ha van egy egészséges periférikus látásod.
2013. aug. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Direktbe bámúlni sose szoktam, persze van hogy látom ki vezet, és néha bennem is felötlik, hogy hát igen..
2013. aug. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nekem azzal nincs bajom aki lefullad, vagy egy kicsit bénácska, de ha megyek a körforgalomba, és látja hogy jövök, azt is látja hogy nem megyek ki a kijáratnál, és mégis elém jön, na az nagyon fel tud idegesíteni, arra rá is nyomom a dudát, aztán a normálisabbja int egyet, hogy bocsi, a többi meg kb le se sz*rja megy tovább, mintha mi sem történt volna.
2013. aug. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szerintem ez mindig jelentkezik az embereknél ez egy átlagos reakció.
2013. aug. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előzés közben soha, kikerülésnél még megnézem, de nem bámulok.

Azokat bámulom meg akik veszélyeztetnek, de azoknak szoktam szépen kézzel gesztusokat is adni.

2013. aug. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem szoktam, mert amíg mebámulom, addig még a végén az én autóm megy bele valakibe, vagy más jön bele az enyémbe, amit elkerülhetnék, ha továbbra is körültekintően vezetnék. Egy haveromék pont így jártak. A másik sávban egymásba ment két autó, átnéztek és még ki sem tudták modnani, hogy "néé máá, a bénáá..." és belementek az előttük haladóba.

Csak az olyan esetekben nézem a sofőrt, ha valamilyen hasznos információt nyerek. Ma például mellettem félig beparkolt egy autó egy fiatal nővel. Nem tudtam, hogy ez most beparkol, vagy menni készül. Ott állt mellettem 2 percig, figyeltem, hogy mit akar, mert indultam volna már. Vártam, hogy elinduljon, vagy beparkoljon teljesen. Aztán meguntam és gyorsan kitolattam (mert ilyenkor szoktak ugyanakkor elindulni és belém tolatni) és gyorsan elindultam.

2013. aug. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!