Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Tényleg van aki, ha megijed,...

Tényleg van aki, ha megijed, a fék helyett a gázt nyomja?

Figyelt kérdés
Az ilyen hogy kapott jogsit?

2013. aug. 9. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Van, de valami betegség ez, nem jut eszembe a neve. A múltkor a szomszédom Mondeójának a hátulját összetürte egy ilyen, ő az út szélén parkolt szabályosan, és akkor jött egy ilyen ember, és még gázt adott, nem hogy fékezett volna. Persze egy szó nélkül kifizette az egész javitást.

Hogy jogsit hogy kaptak, azt nem tudom.

2013. aug. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sok ilyen videó van youtubon, bár főleg automata, ahol lefulladni se lehet. megijed és tökig rálép a gázra. lehet úgy, hogy egyedül van és ideges. én pl pont akkor vezetek nyugodtan és dinamikusan (friss jogsinál is ez volt anno) ha egyedül vagyok.
2013. aug. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap akkorát kellett fékeznem, hogy az sírt az ABS, de eszembe se jutott volna a gázra lépni. Akkor valószínű ottmarad a szerencsés autós, aki kikanyarodott elém.
2013. aug. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szembeszomszédom így tolatott bele az árkunkba.. :)
2013. aug. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld van ilyen, de az ilyentől élete végéig elveszik a jogsit... Az álattja megijed és menekülni próbál, mert fél, hogyha belefékez, akkor még nagyobb bajba kerül...
2013. aug. 11. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok ilyen van , csak imádkozhatunk, hogy ne a közelünkben ijedjen meg! A másik meg aki nem csinál semmit csak sikít és elenged mindent.
2013. aug. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyszerűen az illető abban a tudatban van, hogy a lába a fékpedálon van, elkezdi nyomni (a gázt) és mivel nem érzi a fékhatást, az előtte lévő objektum pedig vészesen közeledik, ezért belelép még jobban a féknek hitt gázpedálba.
2014. jan. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!