Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért jó az embereknek ha...

Miért jó az embereknek ha mások túlajdonát tönkre teszik?

Figyelt kérdés
Már 2x karcolták szét a kocsimat a belvárosban, ugyan azon a parkolóhelyen. Dühítő hogy ilyen szemét emberek vannak. Én sosem nyúlnék más autójához. Vajon mi viszi rá az ilyen embert hogy rongáljon? Nem szorítottam be senkit, normálisan áltam mint bárki más...
2009. okt. 31. 13:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

kissebségi komplexus

vagy valakit elhagy a barátnője kielégítés céljából végigkarcol a kulcsával egy kocsit...mert csak

2009. okt. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De ez az elszomorító! Ezek a magyar emberek! Nagyobb öröme az ilyen szemétnek az életbe többet ne legyen!
2009. okt. 31. 13:42
 3/12 anonim válasza:

Szerintem azért mert még igazán soha nem kellett megdolgozni a pénzért, s nem kellett nélkülöznie!!!

Aki keményen dolgozik, az vigyáz a saját dolgaira, és máséban sem tesz kárt(persze kivételek mindig vannak), mert tudja mennyi verejték volt annak az ára.

Egyetért velem valaki?

2009. okt. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
egyetértek persze. Bár erős a gyanúm hogy inkább valami ott lakó paraszt lehet. Mert 2x olyan véletlent hogy csak ugy hecből karcolnak... Ráadásúl ugyan ott álltam, mint akkor! Elég csúnya mind 2 karc, a mostan ráadáúl végig a két ajtón. Vagymert női autó akkor lehet?
2009. okt. 31. 14:01
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy úgy parkoltál, hogy ezzel akadályoztad a gyalogos forgalmat?
2009. okt. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az elsőnél kicsivel jobban feláltam a járdára az tény! Bár akkorsem értem miért kell ezért megkarcolni a kocsit. De a mostaninál ugyan ugy áltam mint az elöttem és mögöttem álló kocsik! És simán elfért a gyalogos is, énis elsétáltam mert behajtottam a tükrömet. Aztán az sincsen kizárva hogy azokat nem karcolták meg... Én itthon vettem észre!
2009. okt. 31. 14:29
 7/12 anonim ***** válasza:

Gondolkodj el, talán épp a te autód miatt gondolja ugyanazt valaki: "Dühítő hogy ilyen szemét emberek vannak."

Talán tényleg túlzás megkarcolni egy kocsit, ha jobban feláll a járdára. De néha nekem is eszembe jutott, amikor nem fértem el babakocsival a parkoló autó, és a fal között. Lekényszerültem két gyerekkel az autók közé egy paraszt miatt.

2009. okt. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Késő este állok oda, éjszakára! És talán énis megdolgozom azért az autóért amit más tönkretesz, de ha a te tulajdonodat rongálnák te sem lennél éppen vidám. És mondom hogy nem áltam fel jobban a járdára mint ahogy az fel van festve! Az elsőnél igen de ott is csak azért mert annyira szük volt a hely (mivel a másik oldalon is parkolnak), hogy attól féltem meghúzza valaki a kocsiával! Erre valami büdös paraszt szétkarcolja, mert neki éppen úgy tetszik! Oké hogy le kellett menned a babakocsival a járdára de gondolom mégsem tetted tönkre más keservesen megdolgozott érte, éppen mert rosszul állt és nem gondolkozott el hogy ott nem fér majd el egy babakocsi!
2009. okt. 31. 17:37
 9/12 A kérdező kommentje:
De kevésbé szemét az aki miatt arrébb kell menned 2 métert mint az aki ezzel több ezer forintos kárt okoz! Szerintem, de látszik hogy nincsen autód nem dolgoztál meg érte mert akkor neked sem fordúlna meg ez a fejedbe. Inkább kúrvaanyázok, énis járok járdán meg gyalog találkozom énis azzal hogy nem tudopk elmenni, de sose jut eszembe hogy megkarcoljam!
2009. okt. 31. 17:41
 10/12 anonim ***** válasza:

Talán valakinek a "helyére" áltál!


Amúgy mit izgat ha összekarcolják?


Én felőlem le is xarhatják az se zavarna, mellesleg előbb karcolgassák minthogy kiszurják a gumikat.


Egyszer egy kis bzi biciklis a pofám előtt rugta le a jobb tükrömet, utánna szaladtam fellöktem bringával együtt és ott rugtam ahol értem!!

2009. nov. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!