Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A parkolás miért nem megy az...

A parkolás miért nem megy az embereknek?

Figyelt kérdés

Általában sokan tudnak autót vezetni, de a parkolás nem megy jól. Sok autóst látok, aki képes ott szerencsétlenkedni akár percekig, hogy beálljon két autó közé hátramenetben. És sok hely van, nem menne neki, de előre-hátra, előre-hátra ezt csinálják.

Mi olyan nehéz a parkolásban?


2011. febr. 19. 20:04
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
100%
Szerencsés emberek. Nekem a vezetés sem megy.
2011. febr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
63%
Mert nincs az autókban automata parkolás. Én azonnal úgy kértem a szalonban, mivel nem kis autó. Ha talál egy jó helyet, már jelez is, utána szinte csak hátra kell dőlni és magától beparkol. Kis autóknál ez inkább a vezető rutintalansága, nagyoknál viszont nem mindig, néha nagyon szűkös a hely, és az ember nem akar egy több tízmilliós verdát kitenni egy koccanásnak.
2011. febr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző is irja az én 4,7 méteres rozsdaboglyámban sajna semmi spéci cucc nincs a szervón meg a rádiót kivéve így néha bénáskodok
2011. febr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Mert aki nem parkol be naponta (többször) két autó közé annak nincs nincs benne rutinja, és nem megy neki, míg autóvezetésben pedig van.
2011. febr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
85%
Mert nincs elég gyakorlat. Ha van egy kis hely, meg sem próbálkozik és keres egy nagyobbat. Ha már CSAK kis hely marad akkor bénázik. Főleg, hogy közben ledudálják, mert 2 másodpercig feltartotta a forgalmat. Én is vártam már 20-40 másodperceket, mire valaki annyira beparkolt, hogy el tudjak mellette menni. Akkor engem se öljenek meg, ha egy mini helyre egy nagy autóval be akarok állni. 30/L
2011. febr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fél éve van jogsim, 18 éves lány vagyok (csak azok kedvéért, akik abban lelik örömüket, h azt terjesztika nők nem tudnak autót vezetni). Vezetni könnyen megtanultam, dícsért is az oktatóm, de a tolatás már akkor sem ment tökéletesen. Nagyon sokat gyakoroltam azt, a rutin vizsga elött még el is mentünk apummal gyakorolni üres tescóparkolóba a Volkswagen Touran autónkkal. Akkor jól ment, de azóta csak kb. heti 1X megyek autóval, és csak akkor parkolok. Igazából ha lenne több időm, akkor jó lenne, de hát parkolásnál általában sietni kell.
2011. febr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Nekem például tök jól megy, rá is szoktak csodálkozni.
2011. febr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
78%
A kérdésre a válasz: Sokan kapnak jogosítványt, de csak kevesen érzik az autó mozgását. Van, akinek soha az életben nem fog menni a parkolás, mivel nincs adottsága (érzéke) az autó mozgásának pontos érzékeléséhez. A másik dolog, hogy az alatt a 30 óra alatt, nem is tanítják meg nekik, hogy mikor kell szedni a kormányt, hogy pontosan a helyre álljon be az autó. Ez tény, nem fikázás volt. Van aki ráérez, van akinek világ életében nyögve-nyelősen fog menni a parkolás.
2011. febr. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
69%
Ezért találták ki a parkolás segítőt, amiről írtam.
2011. febr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 gergoap ***** válasza:
100%

Nálam ilyen gyakorlat nem is volt sajnos, mikor tanultam vezetni. 15 éve vezetek és még most is csak töbszőrre tudok beállni. Nehéz érezni és nem is látni a padkát, főleg sötétben. El is kerülöm az ilyen beállásokat, ha lehet.

Sokkal nagyobb gond, hogy egymás mellé nem tudnak beállni az autósok. Úgy áll mellém, hogy nehogy már be tudjak szálni.

2011. febr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!