Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Csütörtökön vizsgázom KRESZ-bö...

Csütörtökön vizsgázom KRESZ-böl nagyon izgulok, félek ti h voltatok ezzel h sikerült nektek?

Figyelt kérdés
Nagyon parázom minden bajom van pedig mégcsak hétfő van :/ elmergélnétek h nektek h zajlott az egész vizsga és hogy milyen eredménnyel végeztetek? Talán ha olvasnék pár ilyen történetet megnyugodnék kicsit :) 20L

2013. okt. 14. 10:45
 1/7 szántóvető ***** válasza:

belegondoltál hogy a forgalomban is fogsz közlekedni?50-el közlekedsz,kész életeszély.ha van szembejövő az már 100,ott már a fűbe lehet harapni.én a helyedben átgondolnám a dolgot ha már egy jelentéktelen,teremben zajló vizsga is ekkora megrázkódtatást okoz 3 nappal a vizsga előtt 20 évesen.és holnap már KEDD!

GYIK főoldal,ott a kereső,beírod hogy kresz vizsga.

a vizsga előtt igyál egy felest.

2013. okt. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, 20 évesen biztos túl vagy már 1-2 vizsgán és mégis nem esett semmi féle bántódásod. Van már rutinod, erre gondolj nem az első. Ha meg igen akkor is elég egy egészséges vizsgadrukk, mert ha rágörcsölsz, akkor még rosszabb lesz, azt is elfelejted amit eddig 100%osan tudtál.

A KRESZ vizsga nálunk úgy zajlott, hogy bementünk a terembe és ahhoz a géphez kellett ülnünk, ahol a nevünket láttuk. Benn volt ugye a vizsgabiztos, semmi extra dolog. Elmondta, hogy mit kell csinálni, miért vagyunk itt, mit kap aki puskázik, mit kell tenni annak aki elégtelent kapott,és annak aki megfelelt stb stb. Szerintem alapból pedagógus volt, mert totál úgy beszélt mint a tanárok számonkéréskor. :D Aztán elindította a tesztet és értelem szerűen az általunk helyesnek vélt választ kellett megérinteni. Ha kész volt valaki, ő azt észlelte a gépén és szólt neki, kiadta a vizsgalapot és távozhatott.

Nekem elsőre sikerült, egy 3 pontosat rontottam összvissz. :)

2013. okt. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
64%
A kresz vizsga az semmi. Figyelj, bemész odaültetnek egy géphez és érintőképernyős monitoron pötyögöd a válaszokat. Gondolom kresz tanfolyamon gépen csináltátok a programot. Én 4 és fél perc alatt csináltam meg a Kresz vizsga 55kérdését. A titok az hogy gyakorolni kell:) ncore-on fentvan a kresz vizsgaprogram(azóta csak 1-2 kérdés változott) letöltöd és gyakorolsz. Még van 3 napod, minden nap rászánsz 1-1,5 órát azalatt megcsinálsz annyit amennyit tudsz és majd úgyleszel vizsgán hogy ránézel a kérdés első 5 szavára és már tudod melyik a válasz úgy begyakorlod:D Én ígyvoltam, tényleg nemvészes:) Sok sikert:)
2013. okt. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sinead ***** válasza:
33%

Én minden kérdéscsoport minden kérdésén átmentem legalább egyszer, minden kérdést ismertem, így nem érhetett nagy csalódás. Ha csak tesztekkel készülsz, van olyan hogy sorozatban olyan kérdéseket sorsol a gép, amiket tudsz, és a vizsgán pedig éppen olyanokat sorsol, amiket nem. Erre jó, ha minden kérdést láttál. Nekem tavaly szeptember első hétköznapján volt a vizsgám, így évnyitóra se mentem be. Reggel 6-kor indultunk Kecskemétre ketten, plusz az oktató. Volt még egy srác aki már vezetett, az egyik faluból ő vezetett be Kecskemétre, és még ott bent is vezetett. A vizsga időpontjára már nem emlékszem, de olyan 9 körül lehetett. Annyira nem izgultam rajta, hiszen minden kérdéssel találkoztam már, nyugisan végigolvasgattam és 72 ponttal átmentem. 3 darab 1 pontos kérdést szúrtam el. Ha ezen így izgulsz, a forgalmi vizsga előtt feldobod a talpad. Az sokkal szívósabb :) Ne aggódj, sikerülni fog!

17f.

2013. okt. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Tanuld meg a könyvet majd az összes kérdést. Ajánlom delmagyar.hu kresz-tesztjét én napi 4-5 alkalommal végigcsináltam. Vizsgán sajnos becsúszott egy hibapont...
2013. okt. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A KRESZT azért érdemes jól tudni, és egy - két kivételtől eltekintve logikus is.

Van egy jó módszerem minden teszt jellegű vizsgához, ha megvan minden szóba jöhető kérdés és megoldás. Nem tudom, most hogy van, de régen papír alapú tesztlapok voltak, meg teszt könyvek. Nálunk kamionosoknál mindenféle szakvizsga van, ezeket ötévente újítani kell. Én otthon minden tesztet ténylegesen kitöltök, a könyvben ceruzával, vagy külön fénymásolt lapon. És aztán jön a tanulás. Kérdés - helyes válasz. Kérdés és csak a helyes válasz, a hamisat el sem olvasom, rá sem nézek. Ezt kétszer, háromszor minden kérdéssel. A vizsgánál az agyam emlékszik, a szemem azonnal odaugrik a helyes válaszra, hiszen a rosszat soha nem láttam. 100 % - os teszteket lehet ezzel a módszerrel írni.

Persze ez csak egy segítség, egy mankó, arra azért figyelek, hogy az ismeretek nagyobb részét tényleg tudjam.

2013. okt. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat :) igen túl vagyok már egy pár vizsgán de ezt annyira szeretném h félek nemfog sikerülni :) és amúgy a vezetés is azon a napon lesz minden egyszerre úh duplán vagyok ideges :) de remélem minden jó lesz
2013. okt. 14. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!