Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A Magyarországi magyar nyelvű...

A Magyarországi magyar nyelvű kresz teszt és a Szlovákiai magyar nyelvű kresz tesz között mi a különbség?

Figyelt kérdés
Sajnos azt hittem, hogy egyforma és ezért a Magyarországi kreszt tanultam meg és gyakorlásban a vizsgákat is sikeresen teljesítettem és csak ez után tudtam meg, hogy nálunk felvidéken más a pontrendszer és talán a vizsga kérdések is különböznek.(Persze sok szabály egyformán érvényes nálunk is, de vannak amik különböznek, és nincs lehetőségem Magyarországon autósiskolába járni).

#KRESZ #Külföldi kresz #Szlovákia kresz
2013. okt. 30. 09:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Az alapelvek biztosan ugyanazok, jelentős különbségek nem lehetnek, de egy példát azért tudok, Szlovákiában nappal lakott területen belül is kötelező a világítás, Magyarországon csak lakott területen kívül.
2013. okt. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos van sok apró különbség, néhányat felsorol a Magyar Autóklub honlapja, de ez egyáltalán nem minden!
2013. okt. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!