Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a különbség a magyar jobb...

Mi a különbség a magyar jobb és bal oldal között?

Figyelt kérdés
Mik azok a sarkalatos különbségek, amiatt szavaznál/nem szavaznál bal/jobb oldalra?
2013. okt. 17. 12:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem már tökmindegy, kire szavazol. Mindenki a zsebét akarja tömni. Lehet vitázni ezzel, de így van. Sajnos a kapzsiság igencsak eluralkodott a parlamentben, és ezen már csak az segíthet, ha azokkal együtt, akik ott vannak, fel lennének robbantva :D
2013. okt. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Tehát a képviselőket és a családjukat támogatom, és nem a közjót ha szavazok akárkire?
2013. okt. 17. 12:59
 3/19 besenyőpistabácsi válasza:
55%
Semmi.
2013. okt. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
39%

A magyar baloldallal az a probléma, hogy egyáltalán nem érdeklik őket a magyar emberek, az egyetlen dolog, ami motiválja őket, az a pénz, így a multikkal, bankokkal és a külföldi hatalmakkal jó kapcsolatot ápolnak, és az országban a baloldal az ő érdekeiket szolgálja ki és csak elvesznek a magyaroktól.

8 év alatt államcsőd közelébe juttatták Magyarországot, és kisemmizték a szegényeket, miközben a gazdagok csak még gazdagabbak lettek. Szerencsére ezeknek az időknek vége, esélyük sincs megnyerni jövőre a választásokat.

2013. okt. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
55%
A mostani se különb. Érdekes, jönnek a választások, tv-be hogy reklámozzák, milyen "jó" dolgokat tettek. Persze arra jó, hogy a hülye elbutított népet beetessék. Legnagyobb fegyverük a média, azon keresztül aztán úgy irányítják az embereket, ahogy nekik jól esik. Nagyon jól eltudják vonni a figyelmet az igazi problémákról.
2013. okt. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

4: Sokan gondolják így, de had legyek az ördög ügyvédje.


A mostani föld és dohánymutyik...stb.


Csökkent az államadósság? [link]

2013. okt. 17. 13:05
 7/19 anonim ***** válasza:
Egyik kutya, másik eb...
2013. okt. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Lehet vele játszani: Magyarország-Románia: 0-1 ?


[link]

2013. okt. 17. 13:12
 9/19 A kérdező kommentje:

Munkanélküliség: [link]



A nagy eredménye: kivándorló magyarok + közmunkások.

2013. okt. 17. 13:22
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Én az ilyen ATV színvonalú blöffökre nem adok. Amikor meghallottam a dohánymutyi kifejezést, tudtam, hogy kár tovább olvasnom, amit írsz. Ideje lenne komolyan foglalkozni a politikával és nem a pártharc szintjén mozogni, amit a baloldal képvisel.
2013. okt. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!