Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hegyeshalmon lehet gyalogosan...

Hegyeshalmon lehet gyalogosan atmenni a hataron?

Figyelt kérdés

Azt terveztuk baratnommel, hogy vonattal elmegyunk hegyeshalomra, es onnan atsetalunk az osztrakokhoz.

No, ezzel csak az a problema, hogy ahogy lattam a vonat allomas a hatartol kb 3 km-nyire van, ami nem is lenne olyan nagy baj, nem vagyunk lustak, de viszont mindenhol auto ut van, mint az M1-es, stb.

Hogy lehetne megoldani biztonsagosan a dolgot?


2013. nov. 1. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Akár tovább is mehetnétek a vonattal, nem kell ott megszakítanotok az utazást, persze csak ha nincs különleges oka, hogy így döntöttetek.

Ha az ár a gond, ajánlom ezt: [link]

A MÁV-nak vannak erre a viszonylatra nagyon kedvezményes jegyei.

Amúgy amennyire tudom, marad az 1-es főút melletti séta, ami biztonságosnak nem mondható, meg így ősszel nem is biztos, hogy kellemes. (Az 1-es főúton is van határátkelő Hegyeshalom-Nickelsdorf között) És van vagy 10 km oda, 10 vissza, ha nem csak a határ vonalát szeretnétek átlépni, hanem az első települést elérni.

2013. nov. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Magyarorszagon belül 90% kedvezmennyel utazunk, igy ezert gondoltuk az utazast. Ha kulföldre szeretnénk atmenni, akkor varni kell egy masik vonatot a hatar elotti megalloban, vagy pesttol megvenni a teljesaru kulfoldi jegyet, mivel van egy ilyen szabaly, hogy egy vonatra nem lehet 2 kulonbozo jegyet valtani, meg regebben felhivtam a MAV-ot, ahol egy holgy mondta, mert mar ott erdeklodtem a hataratkelesrol. A valaszt koszonom szepen, valoszinuleg ez a ''kirandulas'' akkor elmarad. :)
2013. nov. 7. 23:34
 3/3 anonim válasza:
A vasúttal párhuzamosan fut földút Nickelsdorfig, csak a rendező pályaudvart kell kikerülnötök, de azt a rövid távot az 1-es főút mellett lévő kerékpárúton is meg tudjátok tenni.
2013. nov. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!