Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ferihegyi vasúti megállótól...

Ferihegyi vasúti megállótól gyalogosan be Ferihegy II. Terminálig?

Figyelt kérdés
Úgy tervezem, hogy vonattal a Ferihegy Airport megállóig megyek, onnan pedig én úgy tudom, hogy be lehet gyalogolni a 2-es terminálig. Ez tényleg így van? Mennyi időt vesz igénybe? Mert nekem nem egyértelmű, hogy a vasúti Ferihegy Airport megálló az tényleg közel van-e. (bár a maps.google azt írta, hogy 400 m...nem mindig hiszek neki :))

2013. ápr. 6. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Felejtős. A vasúti megálló az 1-es termináltól valóban 400 m, a2-estől olyan 3-4 km körül van.
2013. ápr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5 km-re van, es a gyalogut ketharmadanal elfogy a jarda, onnan pedig 2x3 savos gyorsforgalmi uton kellene gyalogolnod ami SZABALYTALAN es a szuk feluljaros reszeken eletveszelyes is. Arra van a busz, hogy hasznald. Veszek neked jegyet, ha sokallod az arat.
2013. ápr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A 2-es terminálnak nincs gyalogos kapcsolata, ráadásul legalább egy órás séta lenne. A 200E vagy èjjel a 900-as busz közvetlen eljutást biztosít Ferihegy vasútàllomástól a terminálig, ráadásul vonatjegyed mellé kedvezményes buszjegyet is tudsz váltani erre a szakaszra, ha gépesített vasúti pénztárban veszed a vonatjegyedet.
2013. ápr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 szokratesz ***** válasza:
100%
Azért ez elég érdekes. Én a közelmúltban egy Finn kisváros vasútjától a reptérig kigyalogoltam (kb.18 km) Végig gyalogút-kerékpárút kiépítve. 80% hosszban mindkét oldalon volt. Naponta ha 3-4 repülő használja ezt a repteret. Hogy mi a fenének építenek ezek ahülye finnek ennyi járdát ekora forgalomhoz???:) Talán ők komolyabban veszik az egészséges életmódot? Vagy van nekik felesleges aszfaltjuk?? Nálunk meg egy lényegesen nagyobb forgalomhoz nem éri meg????
2013. ápr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak: "arra van a busz hogy használd"...komolyaaaan? Egy szóval is mondtam, hogy nem használnám? Azért tettem fel a kérdést, mert több oldalon is próbáltam tájékozódni és volt, amelyik csak a vasútról beszélt, volt amelyik a buszról is és nem volt egyértelmű... Ja és megveszed nekem a jegyet? Nagyon kedves tőled. De ha kérhetem, ne legyél már ennyire lekezelően bunkó. Ha tellett repjegyre, akkor valószínűleg minden egyebet is ki fogok fizetni, nem gondolod? Taxira sem sajnálnám a pénzt. A válaszodat ennek ellenére köszönöm, mert hasznos volt, de a stíluson vagy csiszolj, vagy akkor ne segíts az embereknek, mert pl. nekem sem erre van igényem.
2013. ápr. 7. 10:48
 6/8 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: Köszönöm szépen az infókat! :)
2013. ápr. 7. 10:49
 7/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat: az első válaszoló helyett 2. válaszoló és a 2. válaszoló helyett 3. :)

Az 1. kommentelőnek is köszi az infókat! :)

2013. ápr. 7. 10:52
 8/8 anonim válasza:
Hé Uram, fékezze magát!
2013. ápr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!