Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha nem előztem meg a bajor...

Ha nem előztem meg a bajor márkát az gáz?

Figyelt kérdés
Hegyvidéken lakom, vagyis eléggé kanyargós útszakaszok vannak erre felé. Tegnap haladtam az egyik város irányába a tetves, barom, gennyláda Suzukival, és egy kanyar után utol értem a bömöst, aki 50-60 km/h-tól a fenének nem ment többet lakott területen kívül. Amikor előzni akartam a kisebb egyenesekben, nem tehettem, a hosszú egyeshez érve város előtt, meg nem mertem belefogni (arra gondoltam, hogy visszaelőz és elém fordul, aztán kiszáll belőle 5 db barna 4 ajtó szerkény). Lehet, hogy én vagyok túl szerény vagy beszari....

2013. nov. 11. 20:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hát eléggé gyík és általánosító vagy, nem minden BMW-s paraszt. Tudom, hogy sokan felbaßßák az agyukat ha a Ladájukat megelőzi egy Trabant, vagy a bömösüket egy szuzkafasz, de ezt igazából sosem értettem...
2013. nov. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hát nálam a bömös, sötétített ablak, tót rendszám trió gyanakodásra ad okot.
2013. nov. 11. 20:28
 3/22 anonim ***** válasza:
Szerintem paranoiás vagy.
2013. nov. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nekem is sok már amit a rejtett erőforrásaink művelnek.
2013. nov. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Irigyellek, hogy ilyen problémáid vannak. Gondolom, csupa gondtalan, víg napokat élsz. Ma volt pár városban (munka), a 400 km alatt biztos megelőztek százan és én is biztosan megelőztem száz autót. De hogy egyenként azon tököljek, hogy kit előzhettem volna meg, meg kit nem... szép, unalmas életed lehet amúgy.
2013. nov. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Inkább buszozni szoktam mert olcsóbb a tanuló bérlet mint minden nap kocsikázni a városba, de azért jól vezetek és ez objektív vélemény. 4 év alatt van pár ezer km bennem, ám nem fenékig tejfel a közlekedés, azt tapasztaltam az évek és a km-ek során. A barna bőrű rejtett erőforrásokkal szemben meg azért vagyok bizalmatlan, mert elég sokat kaptam már tőlük sajnos az életben.
2013. nov. 11. 20:59
 7/22 anonim ***** válasza:
hát nekem egyszer volt egy olyan érzésem hogy ebben valami kib*szott nagy állatok ülnek amikor láttam hogy megelőz egy 20milkás merci sötétített ablakon és mentek a testőrök utána egy x5-ös fekete sötétített bmw-vel.DE én utánuk mentem :D nyomták a gázt keményen :D(autópályán volt)na jó 150-nél megálltam :D nekem nincs annyi pénzem hogy kicsengessem a csekket
2013. nov. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Fekete sötétített ablakos ML Merci, egy takony kölök vezeti, akit két iskolából basztak ki, érettségije sincs, de azért egy amerikai franchise vendéglátói egységet vezet. Ilyen ez...
2013. nov. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Seila ***** válasza:

Ezt kifejtenéd bővebben Kérdező?


"Hát nálam a bömös, sötétített ablak, tót rendszám trió gyanakodásra ad okot."

2013. nov. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Szerintem pont az ilyen nagy autósoktól kell kevésbé tartani.Én korábban kisebb autóval jártam, mindenki kényszert érzett, hogy megelőzzön, még ha gyorsan is mentem. :)Most egy nagyobb Mercedessel járok (sötétített üveg) :), és azt látom, hogy a többség tisztes követési távolsággal jön mögöttem, még akkor is, ha nyugis tempót diktálok. Igen ám, de jöttek a suzuki sx-es, renault-os kiscsávók, akik csakazértis szívózni próbálnak. Pedig aki nagy autóval jár, annak nem kell bizonyítania, (a kicsiknek sem kéne), így én is nyugodtan megyek.De egyesek megsértődnek, ha előztem, visszaelőznek, ha véletlenül nem állom meg, hogy utánuk menjek, 150-nél persze kifogy nekik a szufla a konzervből, nem tudom minek kell keménykedni...
2013. nov. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!