Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kinek lett volna elsőbbsége...

Kinek lett volna elsőbbsége (baleset+képek)?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]



A képeket belinkeltem.Én voltam a fekete Bmwvel, a másik srác az előttem látható Mazdával.Én tértem volna át a kanyarodó sávba mikorra mazdás srác belém jött valami iszonyat nagy sebességgel.Kihívtuk a rendőrt,azt monndtam, pgy elvileg a srác volt már bent előbb abban a sávban ezért buktam az ügyet.De én meg úgy gondolom, hogy én voltam ott a abban a sávban.A srác autója: kicsit a bal elején lett végig csikarva+talán nem bírta kinyitni a jobboldali ajtót.Nekem a jobboldali kormány felfüggesztésem tört el, pont ilyenkor amikor komplett új kormánymű lett cserélve.Ja és az nem igaz, hog nem nlztem a visszapillantóba, a "gyerek" mondta is, hogy valami nyanyát előzött.Hát ennyi röviden.



2013. dec. 4. 03:00
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Természetesen indexeltem, meg valamivel(nem sokkal) a képekhez képest az autóm oldalra is lökődött.
2013. dec. 4. 03:03
 2/20 A kérdező kommentje:

Tévesen írtan le ezt: ".Kihívtuk a rendőrt,azt mondta, hogy elvileg a srác volt már bent előbb abban a sávban ezért buktam az ügyet."


Ez egyébként, honnan a búbánatból tudta, hogy ó volt bent előbb a sávba?

Meg azt mondta a zsernyák, hogy föéöslegese magasabb szintre vinni az ügyet, mert pénzbírság és jogsi elvétel lehet belőle!

2013. dec. 4. 03:24
 3/20 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
100%

Itt több dolog nem stimmel! Menjünk sorban: "mazdás srác belém jött valami iszonyat nagy sebességgel"

Az a kocsi előtted van, a te kocsidon elöl látható sérülés. Iszonyat sebességnek nyoma sincs!

A képek alapján te mentél neki, de ez sima koccnak tűnik!

"A srác autója: kicsit a bal elején lett végig csikarva+talán nem bírta kinyitni a jobboldali ajtót" Mi van? Bal eleje sérül, jobb ajtó nem nyílik?

Próbáld meg leírni normálisan, a képek alapján (amik sz.arra sem jók), te vagy a hunyó.

2013. dec. 4. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

bocsi, jobb oldali ajtó.

Jó, de én azt éreztem, hogy valami iszonyat gyorsan csattan valami, akkor még amikor kitettem az indexet még a tükörben sem látszódott.Csak ezért.Egyébként korrekt volt a srác, egy doboz cigit elszívtunk ketten. :)

2013. dec. 4. 03:49
 5/20 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
100%
Vagyis te vagy a hunyó, egész egyszerűen, kár erőlködnöd. Végig rántottad a mazda oldalát, mert már melletted volt.
2013. dec. 4. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nem volt mellettem, legfeljebb egy autó hosszal mögöttem.

Ha mellettem van akkor nem rántom rá a kormányt csak azért is, hogy neki is szar legyen!

2013. dec. 4. 04:01
 7/20 anonim ***** válasza:
Jáááj ezt itt sikerült felénk csinálnotok. Hát a sávban biztosan nem volt még benne, mivel ott még csak kezdődik, max egy motor lett volna addig a sávban, mire te odakerültél. Amúgy biztos, hogy túllépte a sebességet? Max akkor lehet ő a hibás, ha megnyomta, hogy átérjen a lámpán. Mert itt 50 a sebességhatár. Ezt kell kivizsgálni. Ugyanis te nem számíthatsz arra, hogy valaki tetemesen túllépi a sebességet. Ha emiatt beléd jön, ő a hibás. Viszont ha normál sebességgel ment, akkor pedig te, hogy nem voltál körültekintő, elé mentél féktávon belül, úgy, hogy ő nem engedett el. Elsőbbséget kellett adnod neki, hisz azért valamennyire bent volt a sávban. Tehát a Mazda sebességét kell kideríteni h megtudd ki a hibás.
2013. dec. 4. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nem volt mellettem, legfeljebb egy autó hosszal mögöttem.

Ha mellettem van akkor nem rántom rá a kormányt csak azért is, hogy neki is szar legyen!


Én inkább azt mondanám 50-50%-ban vagyunk hibásak, mert még mögöttem volt.Nem baj, legközelebb jobban oda figyelek, pedig 10 év alatt egyszer sem fordult elő velem egy koccanás sem. Ennyi én szívtam meg a f....-nak a az a végét. :)

2013. dec. 4. 04:04
 9/20 A kérdező kommentje:

04:03- nak:


Azt kideríteni, féknyom nélkül hogyan? Meg mér késő, mindegy.

Még én kaptam helyszini birságot igaz csak egy 5-öst nem sokat.


De viszont ami fontos, hogy neki volt tanuja, nekem meg nem! Ez is lényeges szerintem!!

2013. dec. 4. 04:06
 10/20 anonim ***** válasza:
A képekből az jön le, hogy te voltál a hunyó, bocsi.:/ Amúgy láttalak is titeket! A fekete Opel Insignia kombimból. Tudom, sokatmondó, mert sok ilyen van, de ott a bal egyről figyeltem a dolgot, mert nem nagyon jött le hogy most akkor mi van.
2013. dec. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!