Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Zuglóba fogok tanfolyamra...

Zuglóba fogok tanfolyamra járni a 107E vagy a 7E busszal, ami keresztülmegy a 8. kerületen. Este negyed kilenckor végzek és megyek haza a Kelenföld, Etele térhez. Mi a tapasztalatotok a buszjárattal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2013. dec. 4. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak érinti a VIII. kerület szélét. Közlekedésbiztonsági szempontból a hirtelen a buszsávba kivágódó autósok miatti vészfékezések jelentenek kockázatot, napszaktól függetlenül.
2013. dec. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem jó helyre írtam akkor, de azt szerettem volna megtudni, hogy pl. a Blahán sok a veszélyes ember, és ebből a szempontból mennyire kell tartani ezeken a buszokon.
2013. dec. 5. 08:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a Blahán járkálók nevében kikérem magamnak, hogy veszélyesek vagyunk :D:D
2013. dec. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Abszolút no para. Én most is Zuglóból járok Kelenföldre dolgozni, régen meg a Móriczra jártam. A gyors buszok későig járnak, nem sokkal utánuk van éjszakai, ami szintén elég gyors. Zugló fele az újpalotai népek között szokott néha 1-1 izgalmas lenni, de semmi extra. Blahán vannak néha események, de be van kamerázva, egyszer láttam is, hogy a rendőrök egy verekedésnél perceken belül mindenkit becsattintottak. És a sok év alatt ilyen is csak egyszer volt. Móricznál tegnap (vagy tegnapelőtt?) volt egy zizi nő, de egyébként nem szokott vészes lenni.


Igazából a Blahát eléggé figyelik, a két vég meg annyira a vég, hogy a gáz arcoknak is az már túl külvárosias :-D

2013. dec. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!