Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit tegyek, hogy ne lopják el...

Mit tegyek, hogy ne lopják el mégegyszer a mobilomat?

Figyelt kérdés

Nem vagyok túl gazdag családból származó és sajnos sokat kell várnom,mire összegyűlik egy mobilra.A múltkori telefonomat ellopták,amint leszálltam a buszról(2 évig spóroltam rá,két hónapos telefon volt).Viszont az nem jó,hogy nem veszem elő,mert akkor minek gyűjteni rá,hogy otthon nézegessem,mert az iskolába nem lehet telefont használni.Én unaloműzőként zenét szoktam hallgatni rajta.Szüleim semmiféle önvédelmi eszközt vagy valamit nem engednek meg nekem.Mit tegyek,hogy ne forduljon elő mégegyszer?


14/F


2009. nov. 23. 15:13
1 2
 1/14 anonim válasza:
El loptak, vagy eroszakkal elvettek?
2009. nov. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
megkopogtatták a vállamat,kivették a kezemből és elfutottak
2009. nov. 23. 15:23
 3/14 anonim válasza:
100%
Tedd a farmerzsebedbe, (oda nem nyúl be senki, mert nem kockáztat), és a fülhallgató drótja onnan felér a füledhez.
2009. nov. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

De durva... :(


Én vagyok a farmerzsebes hozzászóló ismét. Vagy a dzsekid belső zsebébe.

2009. nov. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Tessek a kabatra egy belso zsebet varni ...ami nem mell magassagban van, hanem a derekadnal...es ha zenet hallgatsz tedd a fulhallgatot a kabaton belul, es atelefont pedig alul vedd ki...vagy ha van rajta valami akasztos hely (telon)akkor nem kell zseb hanem egy csuklopant ...valami hasonlot kell a kabatra varni es ugy odafogni....annyi minden ilyen kutyut lehet vennni a telos boltokban...Csak soha ne fogd a kezedbe mikor leszalsz.Vagy van az a biztonsagi csuklozsinor..na meg az is jo lenne...Azt probaljak lekapni a kezedrol.
2009. nov. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
esetleg nem tudod ki volt az? mennyünk behajtani azt amit elvett! :D
2009. nov. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Farzsebbe soha, ismétlem SOHA ne tedd. Onnan lopják ki a legkönnyebben.
2009. nov. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Nem a hátsó zsebbe, hanem a farmered oldalsó zsebébe tedd!
2009. nov. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ne tartsd kézben, rakd a farmerzsebbe vagy a kabát belső zsebébe.
2009. nov. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

nekem az az új szokásom, hogy a csizmám szárába teszem :D igaz kicsit furi, ha csörög és nyúlok a csizmámba, de ez van :D te meg tedd a... zoknidba! :D vagy belső zsebbe! estleg vhogy az övedhez hozzáerősíted... :D

14/L

2009. nov. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!