Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit tegyek, hogy ne lopják el...

Mit tegyek, hogy ne lopják el mégegyszer a mobilomat?

Figyelt kérdés

Nem vagyok túl gazdag családból származó és sajnos sokat kell várnom,mire összegyűlik egy mobilra.A múltkori telefonomat ellopták,amint leszálltam a buszról(2 évig spóroltam rá,két hónapos telefon volt).Viszont az nem jó,hogy nem veszem elő,mert akkor minek gyűjteni rá,hogy otthon nézegessem,mert az iskolába nem lehet telefont használni.Én unaloműzőként zenét szoktam hallgatni rajta.Szüleim semmiféle önvédelmi eszközt vagy valamit nem engednek meg nekem.Mit tegyek,hogy ne forduljon elő mégegyszer?


14/F


2009. nov. 23. 15:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Belső zseb nyakpánt (de ne ott lógjon mindig hanem úgy legyen a zsebben. Ha nadrág akkor zippzáras zseb. Fölöslegesen nem vesszük elő. csak ha csörög zenét meg úgyis headseten hallgatsz (jó a cigók nem azt a gyönyörű zenét az egész busz hallja) akkor számot a headset kis gombjával váltasz.


Farzsebbe soha. Onnan könnyen kiveszik. Egyszer kis cigó gyerek aki nem lehetett több 12-13 évesnél ott nyúlkűl a buszon én meg érzem. Erre hangosan megszólalok hogy kifogta meg a seggem mert ott nincs se mobil se pénztárca. Na gyerek következő megállónál vörös fejjel szállt le.

2009. nov. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha annyira fontos egy telefon, nem kell hónapokig spórolni, teszkóban már van 3-4-5 ezerért telefonálásra alkalmas készülék, sim kártyával. Komolyabbra való spórolás ideje alatt használható eszköz. Utcán meg ha 14 vagy, ajánlatos nem elővenni, mert nem tudod még megvédeni magadat. Ennyire egyszerű.
2009. dec. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
ha megvan a teló IP cime elmehetsz a rendőrségre és ott megtalálják a telefont
2010. máj. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hozzá lehet kötni a SIM-kártyát a készülékhez, így nem tudják kártyacserével eladni, mert hackelni is kell előtte, ami nem biztos, hogy működni fog.
2012. ápr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!