Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » SOS Haverom meghülyült! Mit...

SOS Haverom meghülyült! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy hete megvan a jogsija, és vett magának egy öregebb BMW-t. Beültem, mellé, és lazán átmegy a piroson, meg ráhúzza a kormányt a többire. Fel hívtam rá a figyelmét, de körberöhögött. Mit lehet csinálni vele?

2013. dec. 19. 09:58
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja, még olyat is csinál, hogy bemegy egyirányú utcába szemből. Kész szerencse, hogy volt egy leforduló útközben.
2013. dec. 19. 10:02
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne csinálj vele! Kérlek szépen! :-) Inkább mondd neki, hogy vasúti átjáróban az igazi vagányság pirosozni!!!
2013. dec. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne ülj be többet mellé. Előbb-utóbb balesetet fog okozni, és ahogy lenni szokott, ő egy karcolás nélkül megússza, míg mások meghalnak.
2013. dec. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Vasgyuro ***** válasza:
100%
Ülsz mellette az anyósülésen, ő áthajt a piroson és ekkor teli erőből, ballal, visszakézből orrnyergen vágod. Ha felháborodik rajta nyugodtan megmondhatod neki, hogy sokkal jobban járt, mintha egy nyergesvontató rohant volna bele, ami előbb-utóbb tuti be is fog következni.
2013. dec. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Ez a kérdés vagy kitaláció és annak szánalmas próbálkozás, vagy a haverod beszívott. Na ne már, amint megvette a BMW-t, rögtön átváltozott? :o)
2013. dec. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

Szállj ki mellőle és ne ülj be többet. Ennyi.


Mást nem tudsz tenni. Aki sokat kísérti a sorsot előbb-utóbb belefut valamibe: szerencsés esetben csak a rendőrökbe, ha kevésbé szerencsés, akkor egy balesetbe. Ha még annál is kevesebb a szerencséje, akkor megöl valakit és mehet a böribe.


De közlekedjen nyugodtan, rám rámhúzhatja a kormányt vagy jöhet szembe az egyirányúban, úgyis cserélni kellene a bal első lámpát, a lököst meg a zárhidat. Legfeljebb majd az ő biztosításának a terhére fogom megcsináltatni, nem zsebből.

2013. dec. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Írd meg, pontosan milyen autóval jár, mikor és merre.


Én cserébe megígérem, hogy a pótos IFA kormányát nem fogom félrerántani, amikor szembe jön velem az egyirányúban, vagy elém kerül amikor nekem zöld a lámpa.


Mindenki jól fog járni, hidd el.

2013. dec. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az alap, hogy többet nem ülök be mellé. Nekem 5 éve van jogsim, de nem emlékszem, hogy poénból áthajtottam volna a piroson bármikor is.
2013. dec. 19. 12:05
 9/16 A kérdező kommentje:
# 5 Egy régi, ütött-kopott $zart vett, és tőlem vehetett volna audit is, az is pont annyira érdekel. Sajnos színigaz amit írtam.
2013. dec. 19. 12:06
 10/16 A kérdező kommentje:
A város Pécs egyébként. Ennél többet nem mondanék inkább....
2013. dec. 19. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!