Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért vannak olyan köcsögök,...

Miért vannak olyan köcsögök, hogy földes poros úton végig repeszt a kocsijával mintha beton úton menne? Te meg nyeld a port!

Figyelt kérdés

Imádom mikor sétálok valahova, és van 1-2 ilyen, főleg a fiatal gyökerek szoktak ezt csinálni, hogy van a kocsijával, föld út van, és végig repeszt mintha betonos úton menne. Én meg nyeljem a port persze...

A postás kocsi is ezt csinálja, pattog a gödrökben, de nyomja neki mint állat...

Miért ilyen tahók? Ezek akik még rá is gyorsítanak ha pocsolya van az úton, és mellette sétálsz, ugye?



2013. dec. 20. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
A postást azt megértem.Ugye a kocsi nem az övé.Meg hát abba a postás ruhába van valami.Valami ami nem enged elég oxigént a fej irányába.
2013. dec. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A postásnak több csomagja van, mint amit munkaidőn belül normál tempóba el tud végezni. Főleg ha be van osztva az időrend is.
2013. dec. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És a sima személyautóval repesztők? Keménykedni akarnak, hogy mutatják, hogy tudják nyomni a földúton?

Azt hiszik ralliversenyzők?

2013. dec. 20. 14:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha en vagyok az akkor azert mert idoben eszrevettem a tukorbol egy ilyen ba r mot es inkabb nyomom neki en is had nyelje a port az urge mielott lekerul (vagy nem kerul)!! Ha latom hogy lemarad azaz lassit,akkor en is lelassitok es normalisan hajtok tovabb mert foldut mellet noltem fel es tudom milyen az ilyen....
2013. dec. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, sok az ilyen gyökér. De azért akadnak normálisak is.

Ilyenkor ezeket érdemes csinálni: ha lehet az útnak azon az oldalán mész amerről van némi légáramlat, így hamar arrébb megy a por. A másik hogy a pólód az arcod elé rakod. Így legalább kevésbé ropog a fogaid között a por.


Néha azért vicces amikor terepbicajjal jó 30-35-ös tempóval gurulok végig a földúton, aztán jön a degenerált a már széteső félben lévő tragacsával, az agya kattan hogy húú itt egy bicajos, há olyan nincsen hogy gyorsabb mint én, aztán elzörög mellettem 40-el, közbe látni hogy a feje már majdnem a tetőlemezt verdesi :D

(meg volt hogy még kicsit bosszantottam is, szépen elengedem a kormányt aztán úgy siklok mellette mintha aszfalton mennék :P)

2013. dec. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!