Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért vesznek sokan hatalmas...

Miért vesznek sokan hatalmas SUVokat, terepárókat, ha közlekedni, parkolni meg nem bírnak velük? Kell vagánykodni valamivel mi?

Figyelt kérdés

Láttam több esetet is! Nem irigységből kérdem, arra költik a pénzüket amire szeretnék, de nem értem, miért vesz valaki hatalmas SUV, terepjárót, ha parkolni meg nem bír vele.

Láttam több esetet is. Csajszi nem bírt beállni két kocsi közé a valamilyen SUV luxus autójával, és úgy állt be, hogy félig az autó hátulja lógott az úton. Úgy kerülgették az ott menő autósok.

Másik meg, beállt a Tesco parkolójába a Roverjével a nő, és nem hogy állt volna messzebb meg a bejárattól, hanem még felállt a füves, elkerített részre, hogy kitudjon szállni mert olyan bénán állt be, hogy szerencsétlen kiszállni nem tudott volna.

Harmadik meg kapubeállóba úgy állt be, valamilyen Volvo terepjáróval hogy nem tudtak kiállni. Mikor jött vissza a nő, olyan 10-15 perc múlva a hapek orditozással fogadta, hogy mi a ***é kell ide beállna, nem tud parkolni, minek akkor a dög nagy kocsi a valaga alá?!" a nő meg mentette magát, hogy "jajj, hát nem tudom, nehéz vele, parkolni, nagy, nem láttam, hogy hova állok, meg széles is a kocsi..." xD

Élvezet volt hallani a magyarázatát! Amúgy, ha elgázol valakit, akkor is azt mondja majd, hogy "nagy a kocsi, nem láttam!"? :D


Miért? Miért vesznek ilyen tök nagy kocsit, ha közlekedni, parkolni nem tudnak vele?



2013. dec. 25. 13:19
1 2
 11/13 szántóvető ***** válasza:

"farok megnagyobbítására szolgál"-ilyen jelzőket csak a Magyar ember képes kitalálni.hogy hova jutottunk morálisan..én még leírni is szégyellném.

külföldön a kutya nem foglalkozik azzal hogy kinek milyen autója van.bocs az OFF-ért.

2013. dec. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A probléma az ilyen "autósokkal", hogy egy smarttal se tudnának normálisan parkolni, de menőzésből, hogy a társadalmi "rangjukat" fenntarthassák, megveszik a nagy benga kocsit, aztán kezdődnek a bajok :(
2013. dec. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Röviden és tömören fogalmazva: hímalkatrészhosszabbításnak.


A nők meg azért, mert ebben már nem félnek. Egyszerűbb venni egy ilyen nagy dögöt, mint megtanulni vezetni.


Én is egy 4,8 m hosszú autóval járok, a városban is, de eddig mindig sikerült vele értelmezhetően leparkolnom.


Vagánykodni, na azt szoktam vele, mert majdnem annyi a piaci értéke, mint egy közepes képességű okostelefonnak :D

2013. dec. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!