Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vallják be sokan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vallják be sokan a párjuknak hogy megcsalták? Ez hatalmas hülyeség szerintem.

Figyelt kérdés

Azokról az esetekről van szó amikor amúgy nem derülne ki soha az életben, de az illető mégis bevallja mert a lelkiismeret stb. Az a mondás nem igaz, hogy egyszer úgyis kiderül, a megcsalás is olyan dolog amit ésszel kell csinálni, és akkor nem derül ki soha. Hogy lehetnek ilyen hülyék hogy ők maguk bevallják?

Nem gondolják hogy ettől senkinek nem lesz jobb, csak elrontanak mindent? Egyértelmű hogy a megcsalt fél vagy szakít, vagy ha együtt maradnak örökre megromlik a kapcsolat, mindig ott lesz a tüske. Csak szenvedést és fájdalmat okoz vele.

Ha eltitkolja akkor pedig megmarad a boldog kapcsolat, amiről nem tud az nem fáj elven.

És ne gyertek azzal hogy nekem hogy esne. Szerintem ha meg is csalt már valaha a barátom, akkoris jobb nem tudni, amig nem tudom addig hihetem azt hogy végig hűséges volt, tehát nyugodt a lelkem.


2013. febr. 2. 17:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A bűntudat néha olyan erős, hogy az egyén tudat alatt vágyik a büntetésre, és mindent megtesz a lebukásért. Ezért aki bevallja, azt nem a másikért teszi, hanem saját lelki nyugalmáért.
2013. febr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha te tudsz bűntudattal boldogan élni akkor szerencsés vagy.
2013. febr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

a fene tudja, mi a legjobb


elvileg az őszinteség, de:


nekem nem vallotta be a párom, mástól tudtam meg, majd szembesítettem a ténnyel, hogy tudom, bevallotta, megbocsátottam, együtt maradtunk



okosabb lettem és kevésbé naiv. valahol végül a hasznomra vált az eset.

2013. febr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szerintem mondjuk 1 félresikerült éjszaka nem kéne, hogy ekkora bűntudatot ébresszen. Simán el lehet felejteni, tapasztalat.
2013. febr. 2. 17:11
 5/14 anonim ***** válasza:
De nem mindenki olyan mint te vagy. Ezt kellene megértened. Több empátia, és nincs ilyen kérdés.
2013. febr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mert becsülik annyira acmásik félt, hogy elmondják neki, és nem hazudnak neki esetleg egy életen keresztül, hogy nem csalták meg, pedig mégis.
2013. febr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nézd,akinek helyén van az esze,és jó érzékkel kiszagolja,ha gond adódik a kapcsolatában,az úgyis megsejt,megérez valamit a dologból.Onnantól meg már a titok nem titok többé,és úgyis kiderül.Nos,van,aki el akarja kerülni a patáliát,ezért vall színt,és van,akit a lelkiismerete vezérel.Én személy szerint az őszinteségre voksolok,és nem értek Veled egyet,nagyon nem.Hiszen egy intelligensebb ember megérzi,ha hülyének nézik,és képtelen együtt élni ezzel a tudattal,pláne,ha még az igazsággal sem tisztelik meg.
2013. febr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha már valakit megcsalnak, akkor ott az az egész már annyit is ér! Akkor akár már be is vallhatja a megcsalt félnek, mert annak a kapcsolatnak már úgyis vége van valahol...

Nem kell csalni ha szeretsz valakit - azaz ha igazán szeretsz valakit, akkor nincs is megcsalás, még "véletlenül félresikerült egyéjszakás" sincs. Szerintem.

2013. febr. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én régóta csalom a páromat ezzel-azzal, és eddig úgy voltam vele, hogy ha nem mondom el, legalább ő boldog marad velem. Mostanra azonban kezdenek a titkaim nyomasztóak lenni. Egyre többször gondolom azt, hogy bevallok mindent, és ezzel lemészárolom a kapcsolatunkat, legyen végre vége a hazudozásnak. De sehogy se jó. :(
2013. febr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Akik bevallják,legalább utólag is van gerincük,neked nincs nagyon kérdező...
2013. febr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!