Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Elkaptak gyorshajtással....

Elkaptak gyorshajtással. (50km/h helyett 78-cal mentem. ) Leülhetem?

Figyelt kérdés
Szívesebben leülném börtönben minthogy befizessem.. Hány hónapot kaphatok érte? :O
2014. jan. 11. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
a pénzbírság összegét ülheted le, mégpedig úgy, hogy egy nap 5.000 forintot ér.
2014. jan. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És ez fel vett egy újabb kérdést. Az hogy ha valaki leüli a büntetés összegét, mint hogy kifizetné, akkor ez benne lesz az erkölcsi bizonyítványában? Mert elvileg a gyorshajtás szabálysértés, de az a tény hogy volt valaki börtönben??!!
2014. jan. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elméletileg ha bírságot ül le akkor nem lesz büntetett előéletű.

Legalábbis anno ezt olvastam valami hírportálon vagy hallottam a tv-ben.

2014. jan. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a papírt aláírtad, nem hiszem. Elméletileg megvan rá a lehetőség, de mindenféle egyéb papír kell hozzá, macerás.


Napi 5000 Ft-tal számolj, ezért a túllépésért 30 jár asszem. (én két hete kaptam 50 helyet 75-re 30 rugót)

2014. jan. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tataboy válasza:
Nem ülheted le mivel ez közigazgatási bírság,és csak a szabálysértési bírságot ülheted le!
2014. febr. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!