Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyire ártok az autónak, ha...

Mennyire ártok az autónak, ha kézifékes lejtős elindulásnál, kicsit felbőg a motor? Vasúti átkelőről van szó és még kezdő vagyok, s kicsit izgulok, hogy lefulladok. S izgalmamban lassabban engedem a kuplungot, de a gázt meg továbbnyomom :-/

Figyelt kérdés
Kies helyen gyakoroltam és ment, de úgy más hogy állnak mögöttem. Nem vagyok elég magabiztos még. Ja és nem hideg motorról van szó
2014. jan. 13. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom nem napjában többször van ez a művelet, szóval nem sokat számít.Kicsit a kuplungot koptatja. Majd belejössz és akkor kézifék se kell már az emelkedős induláshoz.
2014. jan. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem napi 10-szer csinálod, akkor kb. semennyire.


Ne félj, egy átlag autó még ilyen felhasználás mellett is elmegy mindenféle motorjavítás nélkül 300-400 ezer km-t, sőt, még többet is.

2014. jan. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!