Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Közúti balesetem volt tavaly...

Közúti balesetem volt tavaly decemberben! A jogosítványomat bevonták, papíron az állt, hogy a jogosítvány lejárata előtt az eltíltás lejárata után hatóságomnâl átveheti! Gondolom nem kell újra vizsgáznom szerintetek?

Figyelt kérdés
Márciustól èrvénytelen volt a jogosítvànyom, àprilisban kaptam a papírt, hogy adjam le, októberben mondták a tárgyalàson, hogy 1 évre vonják be most mivan? A kérdés az,hogy mikortól szàmolják az 1 évet??

2014. jan. 20. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem akkor aprilistol.de miert nem kerdezted meg?szerintem menjel be,es kerdezz ra.
2014. jan. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak az a probléma ,hogy 3400km re vagyok dúrván Magyar o. -tól legközelebb màjusban járok otthol!
2014. jan. 20. 20:12
 3/5 anonim ***** válasza:
3400 km? Afrika vagy Ázsia?
2014. jan. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Otthol?


Ha 6 hónaptól hosszabb időre vonták be, akkor utánképzésen kell részt venned, sikeres vizsgát kell tenned, különben nem kapod vissza a jogsidat!

2014. jan. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mit takar az utánképzés? Mennyi időt vesz ez igénybe? Miből áll? :O
2014. jan. 20. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!