Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Melyik volt a legextrémebb...

Melyik volt a legextrémebb közlekedési szabálysértés, amit élőben láttál?

Figyelt kérdés

2014. jan. 22. 07:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy kamion nem állt meg a piros lámpánál, hanem a már előtte álló autót rálökte a zebrára, amelyen 2 másodperccel azelőtt haladtam át.
2014. jan. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezen kívül a legtöbb eset akkor történik, amikor bicajozom, és egyes autósok teljesen vakok: például telefonáló csaj nem áll meg a pirosnál, a másik egy mellékutcából elém kanyarodik féktávon belül, a harmadik mögülem érkezik, és előzés után rögtön jobbra kanyarodik, miközben leszorít.
2014. jan. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ma harmadszorra lattam olyat, hogy pestena szuk ketsavos uton all a sor lampa miatt es a hulye barom balrol kielozi a sort. Persze szembol meg jonnek... Csoda hogy nem volt karambol.
2014. jan. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Velem egyszer vólt ojan hogy barátommal mentünk strandra az apja vezetett és ojan volt az út hogy a mi sávunk 2 sávos volt a szembejövő 1 mentünk kb 80 vannal és piros volt a lámpa barátom apja kikanyarodott a szembejövő sávba átment a piroson majd vissza a mi sávunkba XDD énmeg csak kapaszkodni birtamm:D
2014. jan. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Itt már láttam balra visszafordulni egy tejszállító Actrost:

[link]


(igen, a padkán, füvön keresztül )

2014. jan. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
pirosnál áll a sor, egy rendszám nélkül passat meg kielőzi az egészet, és simán áthajt, közben vígan telefonál, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne
2014. jan. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyszer a mögöttem jövő autó meg akart előzni, csak nem vette észre, hogy már őt is elkezdte valaki előzni. A harmadiknak hirtelen kellett félrerántani a a kormányt és fékezni, úgyhogy sajnos leszaladt az útról az árokba és csattant egy nagyot. A kocsi összetört, de szerencsére senkinek nem lett semmi baja. Élőben ez volt a legdurvább, eléggé ledöbbentett, hogy pár méterre tőlem történt.
2014. jan. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Négysávos úton haladtam a belső sávban amikor egy BMW terepjárós megelőzött, balról... Dupla záróvonal neki snafú.
2014. jan. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát láttam már én is olyat, hogy pirosnál négysávos úton átmennek a duplavonalon és mennek szembeforgalomba, piroson át...

Vagy mikor csúcsforgalom volt, egy marha bement a körforgalomba, de balra tért, forgalommal szembe ment. Csoda, hogy nem történt baleset.

Faluban 220 km/h is elég durva.

2014. jan. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 jegesmedwe ***** válasza:
Egyenrangú kereszteződéshez érkeztem, benéztem jobbra, nem jött senki. Balról nem is jöhettek volna, mert a keresztező út egyirányú. Szerencsére ösztönösen illetve rutinból benéztem balra is és akkor satufék. Jött egy nyilván elmebeteg kerékpáros (forgalommal szemben) kivilágítatlanul, egyik kezével a telefont tartotta a füléhez, és a kormányon (nem gyerekülésben) egy 3-4 éves gyerek. A víz kivert, 10 centivel előtte tudtam megállni, az meg nem is lassított, hanem simán ment tovább.Ez alapján azt is el tudom képzelni, hogy be is volt lőve, vagy ittas volt.
2014. jan. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!