Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mekkora büntetésre számíthatok...

Mekkora büntetésre számíthatok, ha áthajtottam a piros lámpánál?

Figyelt kérdés

3,5T teherautóval mentem 50-el és a gyalogos átkelőhely előtt 1-2 méterrel sárgára váltott a lámpa. Egyből fékeztem, de nem tudott volna megállni, ezért a gázra léptem és pont a piroson mentem át.

Vagy satut kellett volna nyomnom úgy hogy nem látom, hogy mi van a kocsi mögött? Ha meg normálisan fékezek akkor valahol a kereszteződés közepén álltam volna meg.

Az kamera valószínűleg felvette az egészet.



2013. febr. 28. 17:46
 1/5 szántóvető ***** válasza:

google kereső: piroson áthajtás büntetés 2013

és 4 hibapont is jár.

2013. febr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én személyautóval mentem át piroson még decemberben: 50.000.- Ft volt.
2013. febr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Közmunkával le lehet dolgozni?
2013. márc. 1. 14:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem szabályosan jártál el, hisz már nem tudtál volna biztonságosan megállni így inkább tovább mentél. Ez a Kreszben is benne van.

Egyébként kamerás kereszteződésben már én is mentem át piroson. Egy kamion volt előttem és semmit nem láttam tőle, valószínűleg már ő is sárgán ment át. Büntetést azóta sem kaptam.

2013. márc. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Napkiraly ***** válasza:
hun volt, sima térfigyelő nem játszik, csak spéci kamera
2013. márc. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!