Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért nem képes sok autós...

Miért nem képes sok autós várni legalább 5mpet még elmegyek, és utána kikanyarodni? Nem vágom, miért kell elém bepofátlankodni!

Figyelt kérdés

Még nem régóta vezetek, de nem bírom megérteni! Látják, hogy jövök, erre kikanyarodik elém, vagy elindul az úton előttem, a kocsibehajtóról.


És a fejemet fogom, mert bele nézek a tükörbe, mögöttem SENKI, előttem SENKI, tehát még csak azt se mondhatná, hogy jön utánam 30 autó, és elém volt esélye bejönni!


De a fejemet fogom, hogy "cseszd meg! Miért kellett elém bejönnöd? Mi a tökömért nem tudtál várni 5mpet???"


Ilyenkor még tögyörög 20-30 al előttem vagy 10 mpig, és utána gyorsít be!


Most ez mire jó nekik?



2014. jan. 30. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
vegyél egy x6-ost vagy egy teherautót és megoldódik a dolog
2014. jan. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

vmi oka lehet, elem spec igen ritkan jonnek ki.

nem vmi kis autoval mesz?

meg mondjuk 40 el?

nem akarok paraszt lenni, de en is kerulom h vmi makdaralo moge bekeveredjek, foleg ha szamithato nagy szembeforgalom.

mivel van kb 1 hosszabb egyenes, nem szeretnem a celig annyival kovetni, vagy felelotlenul elozni.

vmi biztos nem stimmel, ha sokan ezt csinaljak!

2014. jan. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elfogadni, hogy ez egy ilyen ország, ilyen közlekedési morállal. Az idegbajos vezetés korai halálhoz vezethet. Én már rég beletörődtem hogy az asszony kis Fiatjával levegőnek néznek, a 2 tonnás terepjárómmal meg tisztelnek. Természetesen, a vészhelyzet közeli eseteket én sem szeretem, de egy kis fékezés és tötyörgés belefér a vezetési stílusomba. A legfontosabb pedig az, hogy békében és egy darabban érjek a célomhoz.
2014. jan. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Evele123 ***** válasza:
Én 3. éve vezetek és a Suzuki Ignisemre elölre-hátulra T betűt raktam. 1 évig volt kint, de leszedtem. Néhány autós előzékeny volt, voltak anyázó türelmetlenek is. Az hagyám, hogy körforgalomban sem indexelnek kihajtáskor, még a taxis is elémvágott kikanyarodáskor. Azóta számítok az ilyen esetekre amennyire csak lehet. Üdv. Magyarországon!!!
2014. jan. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem díjazom, ha bevágnak elém, de az a legrosszabb reakció, ha ilyenkor felidegesíted magadat. Attól, hogy vörös a fejed a méregtől, még nem fog előled eltűnni az illető. Viszont te az idegesség miatt jobb eséllyel fogsz hibázni és legrosszabb esetben összehozol egy jó kis frontális ütközést. Hiányzik ez? Ugye, hogy nem! Ezért ilyen szituban lépj a fékre, vegyél egy jó nagy levegőt és pár percre nyond be a kedvenc zenédet! A következő lámpánál úgyis elkanyarodik a koma, azon az elvesztett 1-2 percen nem múlik semmi, hidd el.
2014. jan. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na látod pont azért . Előtted mögötted senki. Kijött és gondolom nem kellett satuznod. Ha azonban szembe jönnek az már más, esetleg akkor szólhatsz. Igy max. bal index, és lazán gázt neki, és semmi baj.
2014. jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!