Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért jön némely autós mögötte...

Miért jön némely autós mögöttem szorosan, utána meg nem?

Figyelt kérdés

Amikor 50-55 körűl megyek, látom a belső visszapillantóban, hogy folyamatosan mögöttem van közel, amikor emg belehúzok, mert úgy gondolom, feltartom, akkor meg lemarad.

Én vagyok paranoiás?


2011. jún. 5. 13:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mert idióta. Észt meg nem tudsz osztani.
2011. jún. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Pont ezt akartam válaszolni én is, h idióta.

Az ilyennek nyomni kell egy padlóféket :D

Mögém múltkor egy robogós tapadt, nem tudom hogy állt volna meg ha hirtelen fékeznem kell.

Ha piros lámpához érsz és valaki rád van tapadva, tedd ki a vészvillogót amikor kizöldül a lámpa :D Majd mielőtt visszavált pirosra, húzz el :DDD

2011. jún. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Én ha utolérek valakit, akkor motorfékkel szoktam visszalassítani az másik tempójára, ilyenkor előfordul, hogy közelebb engedem a kocsit a normális követési távolságnál, azért hogy ne kelljen taposni a féket.

Aztán ahogy lassulok felveszem a normális távolságot.

Ez nálad lehet paranoia is, vagy a mögötted menő azon gondolkozik, hogy megelőzzön-e, aztán belátja hogy felesleges mert a forgalom miatt úgysem tud gyorsabban haladni.

Én rühellem ha valaki fékezget előttem ok nélkül, ha sokáig/többször csinálja, akkor el szokott gurulni a gyógyszerem. :)

2011. jún. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

TEMPOMAT.

Ami állandó sebességet garantál miként a lábad csalóka,csak megközelítőleg tudsz 50 körül menni és ha parára hajlamos vagy ez lehet a kényszerképzeted egyik oka. Ne gyorsíts hanem inkább engedd el ha ilyen van.

Én még sosem tartottam fel senkit.

Jobbára gyorsabban közlekedem az átlagnál ezért eleve ritka.

Ha mégis UTOLÉR akkor az azt jelenti,hogy gyorsabb nálam vagy sietősebb az útja,lehúzódva segítek neki és elengedem.

Ha "büntetőfékes" pojácával találkoznék BIZTOSAN padlógázzal válaszolnék arroganciájára.

Amilyen az adjonisten ...

Aztán mosolyogva elnézést kérnék amiért "véletlenül" lebontottuk egymás kocsiját.Adnék betétlapot is.

Mire kitöltenénk a papírokat a tréleresem ott volna az autómért és hozna egy cserekocsit is.

Amely közjáték egy életre elvenné a kedvét az önbíráskodástól minden önkéntes rendőri lelkületű angyalbögyörőnek - és legközelebb lehúzódik garantáltan,miként azt ildomos.

2011. jún. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Megsúgom, ha hátulról belemész valakibe az többnyire a te hibád mivel nem tartottad a követési távolságot. Kivétel ha kivágódik valahonnan
2011. jún. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:00


Nyugodtan gyere bele a 20 éves kocsimba, nagyjából a te kocsidba 3* akkora lesz a kár, de hajrá :)


A büntetőféket azért alkalmazzuk, mert sok idióta nagyon rámegy a másikra. Vagy előzz, vagy ne, de azt én is utálom amikor a sarkamban van valaki.

2011. jún. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
29%

19:01:

Tudom,nem kell súgj.Hidegen hagy.

Figyelmetlenül olvasol.

"mosolyogva elnézést kérnék amiért "véletlenül" lebontottuk egymás kocsiját.Adnék betétlapot is. "


21:56:

"A büntetőféket azért alkalmazzuk" (Mint egy falkatag??)

Mert arrogáns pöts vagy.

No és még nem akadtál emberedre.

Egyszer kerülj elém gonoszkodva megmutatnám,hogy NEM ÉRDEKEL a 3x-os kár de a 30x-os sem. Belefér. Nekem ennyit megér az arcod. Lefaragása.

Akkor is ha 2 éves SL55-el bontom le a 20 éves klozetod seggét.

De én haladok tovább egy másik autómmal te meg gyalogolhatsz a villamosig. Miközben a Provident számát tárcsázod.

Aztán este azon agyalsz majd,hogy talán mégis fel kéne venni azt a hitelt - no meg az ELŐZÉKENY szót a szótáradba.

Nyugi,ne parázz nagyon,nem foglak "tolni" én az vagyok aki megelőz mielőtt felfognád.

De azért imádkozni fogok,hogy legalább egyszer "neveljen meg" egy falkatag és mutassa be nekem azt a híres-nevezetes "büntetőféket". Örök élményben lesz része - megigérem.

:P

2011. jún. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem értem, mire van olyan nagy arcod :D Úgy is a biztositód fogja fizetni a kárt, nem kell nekem hitelt felvennem, mégis hova gondolsz?

Amúgy ebből is látszik, mekkora suttyók járnak az utakon. IQ zéró. De legalább megtapasztaljuk, hogy a sok hülye seggbemászónak milyen gondolatai vannak :D

2011. jún. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Pont méretes az arcom,nekem tetszik.Van is mire,nyugi.

A SAJÁT autód javítására kell hitelt felvegyél,az enyém az én gondom.

Valóban sok suttyóval találkozom napi szinten.

Az én IQ-m pedig 140-es.

"Sok hülye seggbemászó"?

Kár,hogy az nem én vagyok.

"Nyugi,ne parázz nagyon,nem foglak "tolni" én az vagyok aki megelőz mielőtt felfognád".

Különben egy szálkás karóval tágíthatnám a popeszodat.

Tudod:

"Ki mint él - úgy ítél."

Ez van srácok.

2011. jún. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Látom, nem érted: a köteleződ az én autóm javitását fedezi, hiszen ez az értelme. Nyilván nem gondolkozom azon, hogy a te autód javitását mi fogja fedezni, mert pont leszarom.
2011. jún. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!