Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy jutok el oda?

Hogy jutok el oda?

Figyelt kérdés

Pénteken fogok Budapestre költözni egy képzés miatt.Most egy kisvárosban lakom szóval nagyon furcsa/nehéz lesz nekem az ottani közlekedés. Nyilván voltam már ott többször de mindig osztállyal,családdal szóval mindig csak mennem kellett a tömeg utána nem kellett nekem azzal foglalkozni hogy mikor mire kell felszállni.

A Bercsényi Miklós Kollégiumban fogok lakni ( 14.kerület )

és a Kodolányi János Főiskolán ( 13.kerület) lesz a képzés délután (péntek-szombat).

Milyen bérletet érdemes (lehet) vennem? Hol?

Melyik tömegközeledési eszközzel tudnék eljutni oda?

Vagy mit tanácsoltok hogy küszöböljem ki ezt az egészet.Mennyi idő körülbelül mire megtanulom hogy mi merre hány méter..?

Bármilyen tanácsot szívesen fogadok.

Köszönöm előre.

19/ L


2014. febr. 12. 11:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Diák BKV bérlet kell, 30 napos. Ezt kb az összes jegypénztárban megkapod. Ezekből meg van elég sok (pl metró vonalán)

Hogy mivel menjél azt meg itt nézd meg: [link]

2014. febr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!