Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Baj, ha nem ismerem az országo...

Baj, ha nem ismerem az országot, az utakat, autópályákat, mondván, a GPS úgyis elvisz bárhova?

Figyelt kérdés

Azt mondják, azért térképet tartani nem árt a kocsiban. Mondom, minek mikor romlott el utójára egy műhold? Auzt mondják pedig van, hogy elromlik, vagy leárnyékolja valami?

Leárnyékolni? Mi a felhők?


Baj, ha nem ismerem az autópáylákat, az utakat, városokat, országot, mert a GPS úgyis elvisz bárhova?



2014. febr. 20. 09:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát én nem olyan rég kezdtem el vezetni (19 vagyok), és most tanulgatom az utakat, mi hova megy, merre visz, mihez. Én is azt csinálom hogy itthon bepötyögöm Google Maps-be, hogy nagy vonalakban merre és milyen utakon kéne menni, de nem nagyítok rá utcaszinten. Aztán valahogy odatalálok. Engem kifejezetten idegesít a GPS, valami tudatalatti "gondolat", hogy nehogy már a szélvédőn lógó, beszélő kis sz@r mondja meg hogy merre menjek..:D Eddig mindig odaértem a célomhoz, még ha kisebb nagyobb kerülők vagy eltévedések voltak is benne. Vészhelyzetre meg ott a GPS-em, vagy a telefonom GPS-e. De csak néha szoktam használni, amikor tényleg sietek, és nincs idő eltévedni, meg kérdezősködni. Akkor is a telefonomat, ami ott van a bölcsőben a szélvédőn.
2014. febr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem gond. Az elmúlt 200 e km-t navival tettem meg. Minden gond nelkül az elmúlt kb 6 ev alatt.

Nyilvan egy alap földrajzi elkepzelesnek kell lennie egy hosszabb út előtt, egy nyomtatott utvonal, egy offline terkep a telón aztan kesz.

Tul van lihegve a dolog. Nem arra mesz, amerre a navi mindja, hanem ha logikusnak tűnik akkor nem valasztasz más opciot. Aki a réten atmegy mert a navi azt mondja es beparkol egy tóba, az szimplan felkegyelmű!

2023. febr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!