Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Fel lehet rakni a nyárigumit?

Fel lehet rakni a nyárigumit?

Figyelt kérdés
vagy várjak még vele ?

2014. márc. 1. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Már a télit se kellett volna...
2014. márc. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
amíg esténként nem lesz tartósan +7fok addig én nem cserélem le az tuti
2014. márc. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én majd csak a márciusi havazás után fogom lecserélni.
2014. márc. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%

jah, nyugtassátok csak ezzel magatokat hogy lehúztak titeket a paraszt gumisok 100k-val feleslegesen... :)

én le se cseréltem, és jobban is tapad szárazon és vízen is mint egy gagyi téli..

jól benyeltétek a markerting maszlagot.

2014. márc. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"jah, nyugtassátok csak ezzel magatokat hogy lehúztak titeket a paraszt gumisok 100k-val feleslegesen... :) "

Én pont fele olyan ritkán cserélek nyári gumit, mint te, hol itt a lehúzás? Tudniillik általában akkor cserélek gumit, amikor elkopik, viszont ha csak az év felében használom, akkor feleannyira kopik...ez a "lehúzás" téma nagyon unalmas...hóban és jégen nagy a különbség, utálom az ilyen nyári gumis szájhősöket, akik utána baleseteket okoznak, meg elakadnak, amikor leesik az első hó (tudom, TE tökéletesen uralod a kocsidat minden körülmények között)...

2014. márc. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

a téli gumid nem tudod lekoptatni 4 év alatt, egy gumi 4, max 5 év után mindenképpen cserés.

Tehát lesz 5 év után egy használhatatlan téli gumid, míg én elhasználom a nyárit

2014. márc. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5 év alatt nem tudom elkoptatni??? Érdekes, nekem sikerült, főleg, hogy a téli melegebb időben jobban kopik, mint a nyári. Egyébként én 6-7 évig simán mernék használni egy gumit, amíg a gumis azt mondja rá, hogy még mehet a következő szezonra.
2014. márc. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem is raktam fel a télit. Vettem egy használt 4évszakos garnitúrát kb 1 márkás téligumi árából megvolt, és nincs gondom az állandó csereberére és a rendőr se köthet bele se télen se nyáron. Ezzel elvagyok vagy 3 évig mert óvatosan vezetek nem koptatom el. Idehaza nincs már tartós kemény tél és hó, felesleges pénzkidobás a cserebere.
2014. márc. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tavaly márciusban jött a hóvihar.
2014. márc. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A 4 évszakosat bár sokan szídják, de nekem jók voltak vele a tapasztalataim szintén. Durvább havas, hegyes vidékre nem vállalnám be, de arra jó volt, hogy a havas/jeges napokon nyári gumis szájhőseinkkel ellentétben el tudtam indulni az autóval, és normálisan meg is tudtam állni.
2014. márc. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!