Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szekszárdon az elsősegély...

Szekszárdon az elsősegély vizsga nehéz e (Kismotorra)? Leggyakoribb kérdések mik azok? Vagy, hogy müködik ez? Én nem voltam most tervezgetem, hogy elmegyek de nem tudom, hogy mit hogyan.

Figyelt kérdés
2014. márc. 8. 14:39
 1/1 Norbi658441 ***** válasza:

Háát én nem szekszárdon vizsgáztam,de szerintem ugyan az mindenhol.Mi akkor sokan voltunk,ugyhogy lazára vették a dolgot.Szoval odamész időpontra viszel magaddal tollat,meg vetlit mert jó ha jegyzetelsz.Elmondja a tananyagot.Kb.2óra.Utánna kiosztja a teszteket(A.B.C[D.])lehetőségekkel.Van rá azthiszem 20-25perc.2kérdésbe hibázhatsz bele.Ott helyben kiértékelik,és kapsz róla egy papirt,ennyi az egész.

(Nemtudom,hogy ott hogyan van,de itt nálunk én is izgultam,de laza volt,6-an összebeszéltünk,és egyeztettük a válaszokat[a tanár le se szarta],és akinek nem sikerült,az nem bukott meg,hanem azt mondta,hogy javitsa ki a rosszat).Mert ez az egész márt csak a pénzre megy,és nem a tudásra.!!

2014. aug. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!