Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha a párom autójával közlekede...

Ha a párom autójával közlekedek, az ő nevén van minden és engem igazoltatnak, megbüntetnek érte?

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg kell egy meghatalmazás, hogy vezetheted. Gyakorlatilag nem hiszem, hogy számít.
2013. aug. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sinead ***** válasza:
Engem megállítottak, azért nem szóltak hogy apué a kocsi, csak azért mert elment a helyzetjelző a kocsiról.
2013. aug. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nyomtass egy meghatalmazást, amiben leírod, hogy az X márkájú, Y típusú, Z rendszámú autót Te vezetheted, visszavonásig. A párod írja alá aztán kalap kabát. 5 perces mutatvány, ha tényleg aggaszt a dolog.
2013. aug. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a házastársad és netán az okmányokban az ő nevén valamilyen -néként szerepelsz, akkor nem kötnek bele.


Ha nem vagy a házastársa, akkor elvileg szólhatnának érte ha nagyon kukacoskodni akarnak. De nem nagyon szoktak.

2013. aug. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért szolnának? Milyen meghatalmazás? Én mentem faterom kocsijával, megkérdezték, hogy kié az autó, mondtam hogy apámé és ennyi. Nem kell semmi meghatalmazás... Én is össze vissza járkálok, még haverom apjának a kocsijával is. Biztosítás, jogsi, forgalmi legyen rendben. Ennyi az egész.
2013. aug. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!