Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az utólag beépített xenon...

Az utólag beépített xenon szettekért büntet a rendőr vagy nem?

Figyelt kérdés
Fényszóró mosóval ellátott autóknál!A NORMÁLIS válaszokat előre is köszönöm!
2009. dec. 15. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:

és autómata fényszorómagasságállítóval.

Amennyiben műbizonylatos, és E-s termék akkor nem büntethet meg.

de ha az autódban eleve elérhető ez az extra akkor már nem kötekedhet.

Bízok benne, hogy egy szép, igényes xenon szettet fogsz beépíteni és ezzel nem keseríted meg az autóstársaid életét.

(azért megállíthat hogy vakít a lámpád, ezért kell az autómata magasságállító a lámpádba)

üdv

2009. dec. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vannak olyan autók, amikben gyári xenon van, de nincs hozzá fényszóró mosó... Őket miért nem büntetik?:)


Ez megint csak a szegény embert érinti, aki nem teheti meg, hogy drágább autót vegyen, gyári xenonnal...

Amúgy teljesen mindegy, hogy van-e benne magasságállító meg mosó, ha nem gyári, akkor műszakin is bukó, ... de arra nem nehéz visszatenni a gyári halogént.


Tapasztalat részemről, hogy egy rosszul beállított halogénes is épp eléggé tud vakítani, de őket még sem büntetik, sem az ész nélkül ködlámpázókat(pedig büntethető lenne). Tudom, hogy ez nem volt a kérdés része, ...


Nekem személy szerint utólagos xenonom van, mosó nélkül. Lámpa-magasságállító van benne, de az nem automata, én állítom. És van annyi eszem, hogy nem a csillagokat világítom vele. Nekem nem szoktak érte villogtatni.Eddig rendőr sem szólt érte (lekopogom)...


Éjjel ég és föld a halogén és a xenon közti különbség. Főleg nedves úton. Én csak ajánlani tudom, de tényleg ésszel használd! :)

2009. dec. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elmondom, hogy a mi kocsink műszakin nemment át vagyis kikellett cserélni a xenont gyárira pedig volt műbizonylat....
2009. dec. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!