Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi a szilvásbuktáért építik...

Mi a szilvásbuktáért építik olyan magasra a fekvő rendőröket Magyarországon? Hovy tegyék tönkre az emberek kocsijá?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon lassan éppenséggel at gurulok rajtuk de csak érzem, hogy koppan az autó eleje!

Nem Ferrarival járok, és nem is ültetett Suzukival!

Egyszerűen kemény a futómű! És ha gurulok rajta akkor leér alja a kocsinak!

MMiért csinálják? Nincs mindenkinek monster truckja!



2014. márc. 28. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos a kérdés és nagyon egyetértek veled. Arra gondolok hogy a nagyobb biztonság miatt, hogy figyelem felkeltő legyen. De így meg ésszerűtlen meg logikátlan, mert sok esetben kárt okoznak, valami kompromisszum kéne. Az én kocsim se ültetett,pl...
2014. márc. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert nincs rá szabvány. minden önkormányzat olyan siratófalat építhet a közútra amit nem szégyell . És nem sok szégyenérzet van bennük ,elhiheted.

Azon szoktam röhögni ,mikor népi kezdeményezés alapján ,szépen éjjel felszedik az egész xart ,de legalább 2 keréknyomnyit .

2014. márc. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ahol ki van rakva a 30-as tábla, de van fekvőrendőr is, az már eleve átverés, mert ezeken az épített útakadályokon csak 10 km/h-val lehet normálisan átkelni, kivéve, ha egy terepjáróval vagy, akkor reális a 30.

Olyan magas némelyik, hogy lövészfedezéknek is jó. Ha gyalogosan át akarok kelni rajtuk, akkor serpákat kell fogadnom.

2014. márc. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
xDDDD
2014. márc. 28. 15:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Én keresztbe szoktam àtmenni a nagyon magasakon. Nem szabályos, de ez van.
2014. márc. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!