Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szűk utcákban, mikor nehezen...

Szűk utcákban, mikor nehezen fér el 2 autó egymás mellett miért nem áll meg sok ember oldalra húzódva? A frász jön rám, mikor nem tudok jobban lehuzodni az meg jön gyorsa felém!

Figyelt kérdés

Oktatóm mindig azt tanította, hogy ilyenkor álljak félre, vagy ha van ott 1 kis hely, oda huzodjak le, és jöjjön el szemből az illető.

De sokan jönnek százzal, és kevés hely van köztünk, nem tudok lejjebb menni, árok, kerítés, oszlop, és csak jön felém lassitas nélkül!


Miért? Ha az ilyen belem jön, akkor mind ketten hibásak leszün?



2014. márc. 28. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ilyen helyeken rengetegszer járok. Azt szoktam csinálni, hogy csak akkor kezdek lehúzódni mikor már közel vagyunk egymáshoz. Akkor a másik is lehúzódik és pont jól elférünk egymás mellett.
2014. márc. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Èn megszoktam állni teljesen félrehúzodva, ha belèm jön ő a hibás. Nèha viszont annyira szűk a hely ( kèt oldalon parkoló autók) van hogy mind a kettőnknek be kell hajtsuk a tükröket.
2014. márc. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!