Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Jövő héten vizsga. Miért...

Jövő héten vizsga. Miért vagyok még figyelmetlen az úton?

Figyelt kérdés
Nem elég h figyelnem kell parkolásra,a lámpára,h mikor vált át,gyalogosokra,szeleburdi biciklisekre,stb..még sorolhatnám, de még a sorrendre is figyeljek előszőr körülnézés,index,megint figyeljem a környező forgalmat,stb. ez nekem még kicsit túl összetett,ennyi felé figyelni,de már csak pár nap és vizsga.vmi tipp erre,és az idegesség legyőzésére? már tudom kezelni a kocsit,de még belefékez néha az oktató pl.parkolásnál ha jönnek jóval mögöttem,meg ilyenek,h azt is észre kell vennem.ennyi felé azért nehéz figyelni a vizsgán..össze kell szedni magam.de már talán jól vezetek,kevésbé vok órán ideges.csak hát figyelmetlen.

2014. ápr. 11. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Ha még ennyire komoly stresszt okoz a közlekedés, ne menj vizsgára. Ha véletlenül megkapod a jogsit, közveszélyes leszel.
2014. ápr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
ez a furcsa, hogy senki nem kötelez a vizsgára, és mint te is írod nem megy, akkor minek mész? hátha meglesz alapon?
2014. ápr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

"de már talán jól vezetek"

ez igencsak megnyugtató

2014. ápr. 12. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mert muszáj.utána való héten mennék ki külföldre,szóval elég határidős,és jó lenne ha sikerülne.csak mikor sávot váltok,leginkább a hátranézés a kényelmetlen dolog,meg először azzal kéne kezdeni,azt felejtem el.de próbálok nagyon koncentrálni.ne bántsatok már ezért.így is piaci nap,nagy forgalom,elégé izgulós lesz a dolog.7.40kor. :(
2014. ápr. 12. 19:03
 5/7 anonim válasza:
53%

Ja, hogy külföldön fogod veszélyeztetni a népet, akkor sok sikert.


Rossz a felfogásod! Ha így állsz hozzá akkor téged nem kocsiba teremtettek!

2014. ápr. 13. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jól van akkor.
2014. ápr. 13. 07:36
 7/7 A kérdező kommentje:
Sikerült,és nem izgultam. 7 hiba volt,de azokat akkor én is egyből észrevettem.(irányjelzés parkolásnál,ilyenek)
2014. ápr. 16. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!