Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A májusfa állítást a rend...

A májusfa állítást a rend éber őrei is "megünneplik"?

Figyelt kérdés

Szeretnék májusfát állítani a barátnőmnek. Még sajnos sosem csináltam ilyet és az érdekelne, hogy a rendőrök, illetve erdészek ilyenkor nagyobb hangsúlyt fektetnek a biztonságra? Jobban figyelik az erdőket és többet igazoltatnak?

Esetleg, ha mégis megfognak, számíthatok arra, hogy kicsit enyhébbek lesznek?

Tudom, nem szép dolog ilyet csinálni, úgyhogy kérem az anyázó és a "hülyeidiótaerdőírtó" jellegű válaszokat mellőzni! :)



2014. ápr. 28. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A csajozás nem enyhítő körülmény falopásnál, akármilyen csinos is a lány. Miért nem veszel inkább egy fát?
2014. ápr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
De tényleg, miért nem veszel inkább fát? Azért az nem kicsit parasztos, hogy lopott fával villogsz a csajodnak.
2014. ápr. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mert nincs lehetőségem venni!


A kérdésre még sajnos nem kaptam választ, ezért szomorú vagyok! :(

2014. ápr. 28. 22:04
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kaptál választ. Falopásnak minősül, nincs enyhítő körülmény. Erdészek persze jobban figyelnek ilyenkor.


Ha meg nem futtja fára akkor ne vegyél. Nekem sincs pénzem aranygyűrűre, mégsem lopok egyet.

2014. ápr. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Falopás az falopás, mindegy hova viszed, személy szerint sokkal " indokoltabbnak " tartom azt mikor valaki azért lop, mert nem akar megfagyni télen, de még azt is büntetik, nemhogy azt mikor csak azért lopod, hogy felállítsd egy lánynak.
2014. ápr. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!