Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Ez nem kelt gyanút a rend...

Ez nem kelt gyanút a rend őreiben?

Figyelt kérdés

Hazafelé tartottam és a város határában 10-20 rendőr állt és találomra állítgatták meg az autósokat, már messzebbről észre lehetett venni őket, és az előttem haladó rozoga Audi A6-os egyszer csak lelassított, majd azzal a lendülettel indexelt és megfordult.

A rendőrök is láthatták mert elég feltűnő volt, de nem érdekelte őket, aztán engem meg is állítottak, szóval ha volt félnivalója az Audisnak akkor szerencséje volt,hogy megfordult mert valószínűleg őt állították volna meg.

(Egyébként főként fiatal rendőrök voltak, egy rendőrbusz, 2 autó és egy motor volt kint -véleményem szerint a motorral utánamehettek volna,hogy "mit felejtett otthon", hogy így megfordult)


2013. júl. 27. 12:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert felvezető autó volt. Valszeg nem volt ideje hátraszólni a szajrés autónak és ezzel magára vonja figyelemét. Ha utol is érik Ő tök szabályos és ártatlan.
2013. júl. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!