Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Tudtok olyan helyzetet mesélni...

Tudtok olyan helyzetet mesélni amit friss jogsival műveltetek?

Figyelt kérdés
Olyan "vicces" helyzetekre vagyok kíváncsi amin ma már mosolyogsz...
2014. máj. 8. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Picit lejtős parkolóba szépen beálltam, s elkezdtem pakolászni. Közben bámulok ki, hogy hova gurul az az autó ott előttem. Aztán fénysebességgel ugrottam rá a fékre. :-)
2014. máj. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer mentünk Dunántúlra apámmal, sokáig én vezettem. Aztán apám szólt, hogy na jó átveszi, mert én még túl szabályosan közlekedek és így nem haladunk sehová.

Következő falu végén megállítottak, és hivatkozva a falu elején elhelyezett trafira (50 helyett 65-tel mentünk) megbüntették gyorshajtásért. Akkorát röhögtem :D


Utána apu is mondta, hogy milyen jó lett volna ha csak egy faluval odébb cserélünk :D

2014. máj. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csak olyat amit még jogsi nélkül. De azt eleget. :)
2014. máj. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:-) köszi!!! írjatok még!!! én is leírok egyet.Valamelyik nap egy parkolóból jöttem ki, a parkoló tele, a kijárattal szemben egy járda ahol legalább 20an sétáltak.Visszafele lejtett az út, ugye meg kellett állnom, mert sokan jöttek.Mikor indulhattam volna kicsit bepánikoltam és akkora gázt adtam, h az összes ember körülöttem rám figyelt! Tudni kell, h nálunk nem tanítják a kézifékkel való elindulást!és ez hiányzott szerintem.Most azon vagyok, h megtanuljam, és bár baromira szégyenlem magam, nem adom fel!!! Írjatok még légyszi!
2014. máj. 9. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!