Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A haverom kapott egy régi...

A haverom kapott egy régi corsát, és száguldozik vele a földes gödrös szakadt utakon is. Mennyi idő alatt megy tönkre az autó, ha gödrös kátyús úton repesztesz vele és oda vágod minden gödörben az alját?

Figyelt kérdés

Félelmetes mellette ülni! A gödrös erdős pusztasági utakon ahol kb gurulni kellene hogy ne érjen le a kocsi alja, Ő nyomja neki 40-50 el.

Attól félek, hogy a következő bukkanáskor lerepülünk az árokba.

Olyanokat üt a kocsi aljára az út, hogy a vesém leszakad!

Nem nagyon vigyáz a kocsijára!


Mennyi idő alatt megy szét a kocsi, ha ilyen kátyús, gödrös földes úton, ahol lassan kellene éppen gurulni hogy ne vágd oda pláne egy személyautó alját, te úgy taposod neki, mintha rally autó lenne?


Sajnálom a kocsit, valahogy le tudnám beszélni, hogy ne tegye már tönkre?



2014. máj. 11. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet ezt így megmondani, de egyetlen jól elkapott nagyobb gödör is elég, hogy szétmenjen valami. Amúgy hülye mellé én soha nem őlnék be, inkább megyek gyalog. Haljon meg egyedül, ha akar...
2014. máj. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt lehetetlen megtippelni. Ha pont szerencsétlenül kap el egy nagyobb gödröt (amiben pl. szikla van) akkor akár egy is elég. De ha ezt gyakran csinálja kakor csak rövid idő kérdése lesz egy full futómű generál.
2014. máj. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a
2014. máj. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk a benzintankot is elkaphatja valami.
2014. máj. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Napkiraly ***** válasza:
A motor aljáról az olajteknőt leszedi egy, és vége a történetnek
2014. máj. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4 nap
2014. máj. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne ülj be mellé, szólj inkább a szüleinek, hogy a gyerek életveszélyesen vezet, vegyék el a kocsit, amíg meg nem tanul mellettük normálisan vezetni.
2014. máj. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 akosakiraly válasza:
Jó sokáig kell veretni ehez. Én is ezt csináltam és meglepődtem állandóan hogy sose lett semmi baja, ráadásul ugyanezzel, corsa-val csináltam. Szóval bírja a kiképzést.
2014. máj. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!