Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » "B" kategória 2014 KRESZ...

"B" kategória 2014 KRESZ vizsga konkrét kérdései érdekelnének?

Figyelt kérdés
egy kresz teszt online linket szeretnek ahol ki probalhatom h mit tudok mielot mennek vizsgazni
2014. máj. 12. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Google is tud ebben segíteni.
2014. máj. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
CD-t nem kaptál a sulitól?
2014. máj. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
egy haverom adot koltcson konyvet h abbol tanuljak ,de cd-t nem adot es ezert kene egy link ahhol gyakoroljak kicsit
2014. máj. 12. 16:24
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Egy hete vizsgáztam, és ugyanezek a kérdések vannak, ha ezen átmész folyamatosan, akkor a vizsgán is átfogsz menni. Kérj ingyen kódot, és amikor lejár az idő csinálj új e-mailt és kérj megint kódot. Amelyik kérdésre nem tudod a választ, azt írd le és úgy meg tudod tanulni.


Egyébként a tanfolyamon megkapsz egy programot, és az teljesen ugyanaz mint ami a vizsgán van, azzal a legjobb tanulni, de amit fent linkeltem az is ugyanazokat a kérdéseket tartalmazza. Szerintem te még nem indultál el a tanfolyamon, ezért nincs meg a KRESZ Egyéni Gyakorlóprogram.


Sok sikert!:)

2014. máj. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gabee9 válasza:
100%

Drága barátom!

1200 kreszvizsga kérdés van. Soroljam?!

Igazából jobb és egyszerűbb, ha elkezded olvasni a kreszkönyvet. Én nekem 1 éve van jogosítványom és anno én úgy tanultam meg a kérdésekre a választ, hogy letöltöttem az aktuális kressz vizsga programot és 1 hónap alatt úgy 100-120 próbavizsgát csináltam. Meglepő módon ugyan azokkal a kérdésekkel találtam szembe magam a kreszvizsgán, De! Vigyázz! mert sok esetben a kérdésben egy-két szavat változtatnak, amivel a válasz is változik. Elég becsapós, de nem olyan nehéz.

2014. máj. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!