Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit kell magammal vinnem az...

Mit kell magammal vinnem az elsősegély vizsga jelentkezéséhez/befizetéséhez?

Figyelt kérdés
És mennyi eséllyel megyek át úgy, hogy tanfolyamra nem jártam? Honnan tanuljak? Neten van fent valami hasznos(pl tételek)?

2014. márc. 26. 17:48
 1/5 A kérdező kommentje:

A Csigavérnél vagyok.

Nem tudjátok, hogy mikor lehet jelentkezni a vizsgára és milyen napokra(esetleg hány órára)?

2014. márc. 26. 17:50
 2/5 anonim ***** válasza:

Hmm, jó lenne tudni, hogy melyik városban szeretnél vizsgázni.

Én a budapesti helyzetet tudom elmondani.

Hétfőtől csütörtökig vannak a vizsgák, és minimum előző nap 3-ig kell jelentkezni telefonon vagy személyesen, az Arany János utcában. Telefonon csak akkor tudsz, ha előzőleg kaptál csekket a befizetéshez. A személyes jelentkezés egyszerűbb, talán a személyi-lakcím kell, de ez sem fontos. Legyen nálad! Fognak adni egy jelentkezési lapot meg egy számlát a befizetésről, mind a kettőt el kell vinned a vizsga helyszínére, és leadni. Nagyjából ennyi.

Én a Mester utcában voltam, szintén tanfolyam nélkül. Szinte mindenkit átrugdostak, nagyon könnyű volt. Olvasd el a tananyagot (online is fent van, csak rá kell keresni), és akkor sima ügy. Ha nem találod, át tudom küldeni e-mailben.


Csak hogy demonstráljam, hogy tényleg mindenkit átengednek:

Volt előttem egy nő, akinek az volt a feladata, hogy mondja meg, milyen vérzés lehet az, amikor egyenletesen szivárog a sebből a sötét színű vér. Nem tudta. Átengedték. Mert rávezették.

Szóval no para, nagyon kevés ember húznak meg. :)

2014. márc. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!!!

Budapesten vizsgázok én is :)

Rákerestem, de mindenfélét találtam, izgulós vagyok, nagyon örülnék neki, ha inkább átküldenéd :)

Megnyugtatott a válaszod, remélem, hogy nekem is sikerül majd! :)

Az e-mail címemet átküldtem neked privátba :)

2014. márc. 27. 17:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Tudok neked segíteni a felkészülésben, ha Te is partner vagy. Ha kell tudok neked felvázolni szituációkat, amely lehetséges vizsgakérdés lehet, vagy amellyel találkozhatsz életed során is. Erre Te adsz nekem egy választ és kiértékelem. Ha gondolod én benne vagyok ebben a módszerben is! Egyébként egyszerű a vizsga! Üdvözletem

2014. márc. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az nagyon jó lenne!!!! :)

Köszönöm, küldheted is :)

2014. márc. 31. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!