Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A gépjárműoktatók tanulnak...

A gépjárműoktatók tanulnak pszichológiát?

Figyelt kérdés

Mert aki engem oktat C-re, az konkrétan egy kretén.

És még meg is magyarázza, hogy úgy kell beszélni a tanulókkal, mint a kutyával, mert akkor jegyzik meg.

Evvel az ürge csak annyit ér el, hogy elveszi a kedvem az egésztől, 15 éve van b jogsim, balesetmentes vezetéssel, ennél meg hibát hibára halmozok, és közel vagyok hozzá, hogy belekönyökölök az arcába a tanfolyam végén.

Más oktató nincs ott, csak ez a vadbarom.



2014. jún. 6. 05:52
 1/8 Tubarózsa ***** válasza:
100%

Ugy rémlik, hogy tanulnak vagy hasonlot legalábbis, de nem mondom 100% ra. Am anno mikor férjem csinálta a D jogsit, neki(k) is hasonlo oktato volt, bár elmondása szerint nem volt kretén, de bizony voltak beszolásai, h szokják az utasokat... volt olyan aki sirva menekült és nem lett buszos... de ettöl függetlenül normális volt és szereték is. Nagyon jol megtanitotta őket vezetni.

De amit az oktatód csinál az no comment..... nem ő xarta a spanyol viaszt...mindenek van határa!

Ha már másik oktató nincs, sulit nem tudsz váltani?

2014. jún. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki hogyha nem vesz vissza otthagyod.

Ha folytatja akkor szállj ki és sétálj el.

2014. jún. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kovpet ***** válasza:
100%
Én valami ilyesmit mondanék neki: "Figyelj ide öcsi! Amelyik órán beszólsz nekem, azt nem fizetem ki. Nem fogok azért fizetni, hogy beszólogasson nekem a fizetett alkalmazottam."
2014. jún. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én így hagytam ott az első oktatóm. Szóltam neki szépen, nem fejezte be. Aztán egy beszólásánál nyomtam egy satut kiszálltam és otthagytam ahol van. Aztán átkértem magam másik suliba ,jelezve a főnökségnek ,hogy miért és ki miatt.
2014. jún. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnos az oktatók közel fele kretén. Ebben az országban még ez sem megy normálisan...


Hagyd ott, keress másik oktatót.

2014. jún. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kösz a biztatást, nem olyan egyszerű, mert pályázatos tanfolyam, végig kell csinálni.

De a pályázatos központnál megkeverem kicsit a maszlagot, hogy legközelebb normálisabb iskolát válasszanak.

Egyelőre még tűrök, én se vagyok egy egyszerű figura, de lassan biztos elszakad a cérna nálam is.

Amúgy mindenki mással ugyanezt csinálja, azt észrevettem, nálam a vezetés végére már teljesen lenyugszik.

Valószínű valamelyik előttem lévő hergeli fel valamivel.

2014. jún. 8. 23:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Iskolán belül nincs másik oktató?
2014. jún. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én amikor csináltam a C+E-t,akkor nekem is volt egy oktatóm aki szemétkedett meg egyebek,de az egyik gyakorlásnál a zebra effektus,hogy lelép vagy nem lép le a gyalogos kicsit felbaszott plusz az oktató el kezdett cseszegetni ekkor eldurrant az agyam és óva intettem.A gyalogosnak meg letekert ablaknál kikiáltottam,hogy ha még egyszer játszik a zebrán leszedem a fejét és a testibe engedem a levemet.Utána az oktató is normálisabb volt és minden könnyebben ment,mert nem éreztem feszültséget a kabinban és magabiztosabb voltam.Mostani oktatóm a D kategóriában meg maga a tökély.Ennél nyugodtabb,segítőkészebb embert nem találtam még.Rendesen öröm volt tanulni a busz kategóriát.
2014. okt. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!