Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kit, miért buktattak meg...

Kit, miért buktattak meg forgalmi vizsgán? A csigavér autósiskolánál tanultam vezetni, legalább 100 ezerrel fizettem többet a kelleténél.

Figyelt kérdés
2014. júl. 18. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Nyilván nem érted el azt a szintet hogy egyedül közlekedhess. Ha az eszed volna annyi mint az öntudatod, akkor normális hozzáállással megtanulhattál volna biztonságosan közlekedni, és egyedül gyakorolni tovább. Tudom, mindig más a hülye, főleg az oktató, és főleg rád pikkel mindenki. Én azt javaslom, hogy önérzet helyett lásd be a hibáid és addig ne menj forgalomba amíg azt nem mondják elindulhatsz. Az a baj a te fajtáddal, hogy veszélyezteted mások testi épségét. Ha magadat összetöröd azt mindenki lesza..ja, de ha másokat főleg friss jogsival ennyi ésszel , az elég nagy baj.
2014. júl. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Kutyakra mondjuk azt hogy milyen fajta,nem petig emberre!!
2014. júl. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Beviz Elek ***** válasza:
48%

Te annyit fizettél, amennyit kellett gyakorolni (és gondolom így is csak áttessékeltek már).


Engem egyszer sem buktattak, kenőpénzt sem adtam sőt, olcsóbban csináltam meg a jogsit mint amennyiről szó volt. Kifizettem az összes órát, de csak a felét vezettem le, cserébe az oktató fizette a rutin és a forgalmi vizsgám.

2014. júl. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A ti fajtátokkal meg az a baj,hogy nem tartjátok a fék távolságot és be vágtok mások elé... Meg nem tartjátok be a szabályokat... :) szerintem az nem veszélyes ha 50en helyett 40el mentem főútvonalon :)ugyanis ezért buktam meg. Az oktatóm szerint profi vagyok! Tehát leszarom miket írkáltok
2014. júl. 18. 10:55
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
az vagy te profi.. akkor édesapád a több tíz éves jogsijával mi? amúgy jogosan buktatott, 47-50-el kellet vna menned
2014. júl. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már szabályok akkor a forgalom indokolatlan feltartása ismerős?
2014. júl. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na te profi,az öntudatodból vegyél vissza,és tanulj meg biztonságosan közlekedni. Nem véletlen buktál meg már sokadjára. Az ilyenek jelentenek veszélyt más emberekre és családjaikra az úton. Szóval pofa be,és tanulj!
2014. júl. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Norbi658441 ***** válasza:
Nemértem mi a gond,hogy 50helyett 40-el ment,Slovákiában ezt nem büntetik,akivel vezetek azt mondja,hogy inkább kevesebbel menjek,mert úgy biztonságosabb,és mondjuk én 43-45el megyek városban
2014. júl. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
40km-es sebességért ha illik oda a forgalom feltartása, akkor hibavonal jár, nem bukás. más miatt buktál meg gondolom.
2014. aug. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!