Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit csinálsz, ha leköp egy...

Mit csinálsz, ha leköp egy bringás?

Figyelt kérdés

Sétáltam a bringaúton, amit nem szabadna, de a járda fel volt törve, és csak az egyik felén mentem jobbra tartva szorosan.

Mikor hátulról jött egy bringás nagyon gyorsan, és eltekert mellettem, közben leköpött! de semmi anyázás, vagy takarodjak előle... tekert kikerült és leköpött!



lassítania se kellett, és elég gyáva lehetett ha csak menet közben mert leköpni!

ha kocsival lettem volna, tuti leszorítom az árokba!


Te mit csinálsz, ha leköp egy bringás?



2014. júl. 18. 14:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
38%
Ha elkapom lecsapom - aztán, ha valakinek van kedve rendőrt hívni megvárom őket, - ha nem sikerül akkor személyes trágár szitkozódásba kezdek irányába, majd pár perc múlva nyugodtan távozok. Amúgy nagyon jól nevelt vagyok, de nem is egy olyan ember akin át lehet csak úgy gázolni.
2014. júl. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
42%

ő úgy volt bátor hogy biciklivel van,te úgy hogy kocsival.


Megoldás : Fightolás puszta kézzel ;) és akkor kiderül hogy ki az erősebb.

2014. júl. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

# 1/2 Te sem vagy normális. Látod hová teszik, és mennyire jelzik a legtöbb kerékpár utat???


Én jó fej ember meg félre állok nektek járdán a főútvonalon, ahol nincs még kerék pár út, de csak öngyilkos hajlamú ember kerékpározik az úttesten.

2014. júl. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
62%
Elsőnek üzenem,valószínűleg ő is kerékpározott már járdán(megjegyzem az esetek zömében teljesen szabálytalanul), remélem az összes gyalogos leköpte. Én valószínűleg semmit nem csináltam volna, de végtelenül szomorú lettem volna, mert pont az ilyen magatartású bringás miatt vannak ellenérzései gyalogosnak, autósnak a kerékpárosokkal szemben.
2014. júl. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
4-es vagyok, annak az elsőnek szántam, akinek a válasza eltünt
2014. júl. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

#2 nem sikerült elolvasni a kérdést?

Én utánafutnék és megpróbálnék valamit hozzáb*szni.

2014. júl. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
62%
Volt kulturálatlan első válaszoló, aki szintén leköpte volna.
2014. júl. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Semmit. Maximum utánakiabálok valami szépet.Mert ha megverem akkor engem csuknak le testi sértésért, mert jogilag a köpés nem tekinthető támadásnak, tehát a jogos önvédelem itt nem érvényes.
2014. júl. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 kovpet ***** válasza:

"mert jogilag a köpés nem tekinthető támadásnak"


Tettleges becsületsértés konkrétan, ami vétség és még ülhetne is miatta akár, csak hát:

"nagyon gyorsan, és eltekert mellettem, közben leköpött"

így nehéz akármit is tenni.

2014. júl. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Így van ,de becsületsértésre tettlegességgel nem lehet válaszolni. Mint ahogy az anyázót sem lehet megverni,mert te jössz ki rosszul belőle. Jogilag persze. Csak ha azt hazudod, hogy nem csak leköpött hanem elindult feléd kezében egy pumpával vagy valami ilyesmi. De akkor ne lásson senki tanú.
2014. júl. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!