Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A PÁV II. vagy a PÁV III....

Lacus88 kérdése:

A PÁV II. vagy a PÁV III. vizsgát érdemes letennem? A PÁV III. esetén olyan mintha meglenne a PÁV II. is?

Figyelt kérdés

2014. júl. 21. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mit szeretnél csinálni. A PÁV III a teherautózáshoz kell, a PÁV II a buszhoz,taxihoz, veszélyes árú szállításhoz. A számok csökkenésével szigorodnak a követelmények, így a felvetésed nem igazán helyes.
2014. júl. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor ha megcsinálom a PÁV II. vizsgát a PÁV III.-at már nem kell?

Akkor ezek szerint itt pont fordítva van?

2014. júl. 21. 14:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt az NKHtól kellene megkérdezni. Én - bár nem biztos forrásból- de úgy tudom, hogy a magasabb szintű PÁV "lefelé" érvényes,itt a gyakorin már írták, hogy ez nem így van. A legtisztább, ha megkérded az NKH PÁV intézetét ( nekem igazából mindegy, mert van PÁV II-m és PÁV III-om is ).
2014. júl. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan a PÁV II. akkor nem kell a III.
2014. júl. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A PÁV vizsga utáni szám a szigorítását jelzi.A kisebb szám az erősebb.Így értelem szerűen a PÁV I-el full-os vagy.A PÁV 2 régebben kérték teherautóhoz,de mára elég a PÁV 3 -as is.A PÁV 2 jelenleg a munkába álláshoz illetve a D kategóriához kell.Pontosabban magához a D vizsgához nem kell,mert kérdeztem az oktatót és csak a hivatalos munkába állásnál kell érvényesnek lenni-e a PÁV 2-nek.A másik,hogy a PÁV 2-3 általában sosem járnak le,még a PÁV 1 5 évente.Illetve 60-kortól évente.
2014. nov. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!