Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Pécsen milyen este 9 után a...

Pécsen milyen este 9 után a közbiztonság?

Figyelt kérdés
Keddenként 9-ig fogok néptáncolni a BTK-n (Ifjúság útja) és valószínűleg a József Attila utcába kell hazajárnom (kb. 10-15 perc). Ahhoz túl közel van, hogy buszra üljek, ahhoz viszont elég messze, hogy féljek.
2014. júl. 30. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyan volt az utóbbi években néhány eset, de azért szerintem nem olyan vészes a helyzet. Az a környék amúgy sem gázos. Én Pécsen nőttem fel, 19 éves koromban kerültem el onnan, előtte rendszeresen mászkáltam éjszaka is, soha nem volt gáz!

Meg azért az este 9 még annyira nem késő! Annyi, hogy ha félsz akkor inkább a nagyobb utak mellett menj!

2014. júl. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Pécsett élek 23 éve. Szerintem kifejezetten jó itt a közbiztonság, főleg azon a környéken. vannak helyek, ahol rosszabb, de te arra nem nagyon fogsz járni.
2014. júl. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Péntek László szerint sem.
2014. júl. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi... Bándy Kata közeli ismerősöm volt... Amikor elsős egyetemista voltam, akkor volt a pécsi szatír... Csoda, hogy félek sötétben az utcán bolyongani? :/


Egyébként első válaszoló: nézegettem a térképet: az orvosi egyetem mellett jövök le és az Athinay útra térek rá, annak a folytatása a József Attila út. Talán arrafelé "biztonságban" leszek...

2014. júl. 30. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!