Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ausztriában (főleg Bécsben)...

Ausztriában (főleg Bécsben) milyen a közbiztonság?

Figyelt kérdés

Nem csak nappal, hanem este.


Jó? Rossz? Elővigyázatosnak kell lenni, vagy semmi ok a félelemre?


Különösen Bécs érdekelne, de egész Ausztria is.



2013. szept. 26. 21:30
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Este félelem nélkül lehet sétálni pl Bécsben a városban?
2013. szept. 26. 21:31
 2/13 A kérdező kommentje:

Vagy azért nem ilyen jó a helyzet?


Magyarországhoz képest jobb vagy rosszabb?

2013. szept. 26. 21:31
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Nagyjából, mint Budapest.


Én Bécset nem szeretem, túl sok a bevándorló.Rosszul vagyok tőlük.


Én Karintia tartományból származom , ezt a tartományt Ausztria legjobb pártja vezeti, a közbiztonság jó és nincs tele idegenekkel.

2013. szept. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Bécsben inkább szerbek, meg magyarok vannak.
2013. szept. 26. 21:50
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Jártál te már Bécsben?

Bárcsak szerbek meg magyarok lennének csak....


Van ott mindenféle "kultúrnép" főleg nem európaiak.

2013. szept. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jártam már, de közel sincs annyi, mint amennyi Párizsban.
2013. szept. 26. 22:06
 7/13 anonim ***** válasza:
8%

Keveselled őket?:D

Hidd el van elég belőlük...még sok is.

2013. szept. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jó. Esetleg valaki más? Tapasztalatok?
2013. szept. 26. 22:15
 9/13 anonim ***** válasza:

22:15: én még csak nappal jártam ott, de egy gyönyörű, csodálatos kultúrhely. A világ legélhetőbb városa.

[link]

2013. szept. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Szevasz!


Januar ota elek Becsben. Eloszor a gettoban laktam (x. kerulet) egy honapot, azota Meilingben lakok es a 3. keruletbe jarok dolgozni.


A gettoban kb. az emberek 70%-a neger, cigany, arab, stb, es hozzak magukkal a kulturajukat is. Eppen szilveszterkor koltoztem oda, ami azt jelentette hogy 29-etol folyamatos petardazas volt es 31-e este mint egy haborus ovezet, ugy nezett ki az utca - massziv loporfust es folyamatos durrogas, 4-5 fos "bandak". Csomoszor ugy tunt hogy itt problema lesz es alank dobjak a petardat vagy beszolnak, de egy esetet leszamitva - amit egy nemet kiscsako kovetett el amiert az apja egybol lecseszte es elnezest kert - nem tortent ilyen, pedig nagyon durvan nezett ki. Ez volt a legkemenyebb este a gettoban.


Egyebkent semmilyen atrocitas nem ert sem ekkor, sem mas alkalmakkor miota elkoltoztem onnan. Az emberek kedvesek, de tavolsagtartoak, ha nem vagy bunko, akkor nincs baj. Ami bunkosagot lattam az fokent cigoktol volt es sajnos azt kell hogy mondjam a legtobb magyarul beszelt.


Rendszeresen setalunk ejszaka is, mert kutyank van. Rendori jelenlet van, eleg surun latni jarort vagy rendort. Egyszer sem molesztaltak. Olyat mar lattam hogy szakadt, hajlesz kinezetu embereket tobbszor is igazoltattak, de gondolom te nem ugy nezel ki, vagy nem ez a cel.


Osszessegebe veve ugyanolyan biztonsagban erzem magam, mint abban a kisvarosban ahol eltem Magyarorszagon. A kulonbseg annyi, hogy itt barmikor at merek menni a getton (tobbszor vitt arra az utam az elmult fel evben) akar ejszaka is, odahaza nem mernek megejteni egy nyockeres setalast 10 utan (ket haromszor sajnos volt reszem benne, igy van osszehasonlitasi alapom.)


Remelem segitettem.

2013. szept. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!