Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ma lakott területen belül kb...

Ma lakott területen belül kb 50-60 km\h max 61km\h-al mentem és egy kocsiból mértek! (100%) Most biztos küldik a csekket vagy belefértem a tűrésbe?

Figyelt kérdés

2014. aug. 15. 18:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66-al mentem 50-esnél 10.000-ért!
2014. nov. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"66-al mentem 50-esnél 10.000-ért!"


De akkor megállítottak, nem?

Ha nem vesznek ki, 30ezer lett volna.

2014. nov. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mindenféleképpen kivesznek lakott területen belül.Ha nem bírsz ne adj isten megállni,mert nagyon nehéz volt a lábad akkor meg utánad mennek vagy megy a motoros rendőr.

Csak kívül olyan helyzetben állítanak meg ha ez kivitelezhető.Azért 170-nél nem hiszem,hogy kiállna eléd a rendőr leinteni autópályán.

2014. nov. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Dehogy állítanak meg mindenképp, általában nincsenek is erre felszerelkezve, hiszen egy jármű van, konkrétan az, amiből mérnek. Azzal meg nem fognak utánad eredni. Nyilván lehetséges, hogy a megállításra hajtanak, de az már nem túl gyakori mostanság.
2014. nov. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!