Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 2 Üveg bor mennyi idő alatt...

2 Üveg bor mennyi idő alatt ürül ki a szervezetből?

Figyelt kérdés
Tegnap 5 körül kezdtem el inni,kb éjfélig.Ma vezetnék,szerintetek dél körül kimutatható még?
2014. aug. 22. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Hát veszélyes, őszintén szólva szerintem a szonda még kimutatná. Én megvárnám az estét, mondjuk attól is függ hogy fizikailag milyen vagy, kajáltál-e közben, soktényezős.
2014. aug. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha a szonda jelez, kérj bérvételt.
2014. aug. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha a szonda jelez, kérj vérvételt.
2014. aug. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ilyet lehet kérni?És akkor nem büntetnek meg?
2014. aug. 22. 11:13
 5/8 anonim ***** válasza:
hát fateromnak jelzett a szonda ,kétre hogy vigyék vérvételre, ott negatív lett. de olyan is volt ,hogy nem volt kedvük elvinni és elengedték. vagy mondod ,hogy fájt a fogad es öblítettél pálesszal de nem nyelted le. nekem ez vált be. (nem szoktunk piásan vezetni, csak szerencse:D)
2014. aug. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

vérvételt mindíg lehet kérni mert a szonda nem pontos

de ha vérvételen is alkoholt mérnek benned akkor ugyanúgy megfingatnak


csak mire odáig elérsz hogy vért vesznek a májad lehet hogy feldolgozta a maradék alkoholt

2014. aug. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az alkohol anyagcsere maradékait is kimutatják, és viszonylag jól meg tudják tippelni, hogy mikor és kb. mennyit piáltál. Tehát hullarészegen nem érdemes vérvételért verni az asztalt :D
2014. aug. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hulla részegen sose vezetek :D
2014. aug. 25. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!