Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért csak az egyik versenyző...

Miért csak az egyik versenyző Audist büntetik a minapi balesetből?

Figyelt kérdés
Nem kellene mind a hármat elítélni, nem szándékos emberölés miatt? Elvégre az csak a véletlenen múlt, hogy melyikkel ütközött... Egész családok életét tették tönkre, szórakozásból. A többi megússza valami szabálysértéssel?

2014. aug. 24. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy ideje nem vagyok otthon, lemaradok a napi bulvár shitről, dobnál valami linket?
2014. aug. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most csak ezt találtam hirtelen: [link]
2014. aug. 24. 19:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én úgy értem, hogy ketten versenyeztek, és a másik pofa – legalábbis a cikk alapján – egyelőre meglógott.


Amúgy igen, nyilván meg kéne büntetni őt is, mint ahogy az összes többi gyorshajtót is, aki a többieket veszélyeztetni.


Hogy a két utasnak milyen felelőssége van, az meg megint egy érdekes kérdés, de már túl bonyolult, semhogy érdemes lenne elkezdeni fejtegetni.

2014. aug. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ütközést ő okozta ,a másik ha volt is ,akkor "csak" gyorshajtásért kapna büntetést. Viszont az ilyen felelőtlen száguldozó gyilkosokat példásan meg kellene büntetni legalább 5-10 év letöltendő ,és élete végéig fizetnie kelljen az árván maradt szerencsétlen gyereknek ,bár nagyon ezzel sem tudja kompenzálni amit tett.
2014. aug. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mert nem tudják ki? olvasni meg értelmezni....
2014. aug. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Még ebben a 23-án közölt cikkben is Toyotát emlegetnek, pedig a vétlen autó egy Honda Civic.


Egyébként érdekes versenyző volt ez az Audi. Nyáron téli gumival.

2014. aug. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!